Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
#!$%@?ąc od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
Banda idiotów.

#katowice #wypadek
  • 126
  • Odpowiedz
@krucafiks: moja reakcja zależy od tego czy to duża patola, zwykła patola, typowy człowiek, czy super dobry człowiek

I od tego zależy czy ta sytuacja mnie umiarkowanie cieszy czy w #!$%@? smuci
  • Odpowiedz
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek


@krucafiks: normalny człowiek nie znajdzie się w takiej sytuacji, więc te wszystkie rozważania można sobie w dupę włożyć.
  • Odpowiedz
@Kantar: @Atreyu: gdyby na miejscu tej dziewczyny była przypadkowa osoba, to jestem ciekaw jakbyście śpiewali.
Niezależnie od tego kto tam by nie był, moherowe babcie, patola czy koło gospodyń wiejskich: kierowca zasługuje na potępienie a nie medal.

@fegwegw: widocznie mało znasz życie.
  • Odpowiedz
Ale dzięki temu ja, ani nikt z moich bliskich nie zginie w ulicznej bójce.


@fegwegw: jakby co to można też dostać #!$%@? nie będąc patusem, oni tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fegwegw: I nadal mało znasz życie. Jest pełno debili, którzy chodzą po ulicy i zaatakują Cię z byle powodu. Gdybyś szedł tym chodnikiem, koło tego przystanku, to może nawet i znalazłbyś się na miejscu tej dziewczyny. Nie mając nic wspólnego z patologią wykopki oklaskiwaliby Twoją śmierć z rąk kierowcy idioty. Fajnie, co?
  • Odpowiedz
@krucafiks:
1. nikt jej nie zepchnął
2. Pchanie się gdzie nie trzeba jest głupie, w dodatku na ulicę
3. Nikt nie mówi że kierowca zachował się dobrze
4. Jakby tobie próbowało do samochodu wbić kilku #!$%@? nabuzowanych patusów też byś ruszył bo by Cie zatłukli
5. Pobawię się w ciebie: A CO BYŚ ZROBIŁ JAK PATUS PRÓBUJE WEJŚĆ DO TWOJEGO AUTA A OBOK SIEDZI TWOJE DZIECKO? RUSZYŁBYŚ CZY DAŁBYŚ ZATŁUC DZIECIAKA?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@krucafiks: to nie wypadek a celowe rozjechanie. Warto byłoby się dowiedzieć co się działo za kierownicą.
Moim zdaniem takie uspokajanie nic i tak nie daje, tak czy siak brała udział w bójce. Szkoda tylko, że straciła życie dziewczyna, a nie chłopy, które to wszczęli i #!$%@? się na środku drogi.
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka:
1. nie, grupa napierająca na Ciebie to nie zepchnięcie.
2. jak wyżej
3. xDDDDDDDDDDD
4. i 5. to jest zupełnie inna sytuacja i nie widziałem, żeby ktoś z przejechanych w ogóle był zainteresowany tym autobusem. :)
  • Odpowiedz
@krucafiks: niestety to co się ostatnio dzieje w sieci, czy na samym wykopie jest straszne. Nie wiem kim trzeba być by bronić kierowcy, to jaka w ludziach jest znieczulica to naprawdę aż jest przykre. Polacy są pierwsi do oceniania, wydawania samosądów itd. A na wykopie to są sami eksperci od wszystkiego, co nigdy z domu nie wyszli. I jakiś typ mi pisze, że jak ktoś mnie zaatakuje na ulicy i się
  • Odpowiedz