Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
#!$%@?ąc od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
Banda idiotów.

#katowice #wypadek
  • 126
@krucafiks: nie zabawna a pozytywna.
I co z tego że najmniej winna nie obchodzi mnie ta sytuacja

Jakby pedofila który normalie idzie chodnikiem rozjechał samochod który wpadł akurat w poślizg to by mnie to cieszylo
@pan_warell: zazdroszczę wypowiadania się bez sprawdzenia czegokolwiek jakbyś sprawdził tobyś wiedział że wiadomo o niej więcej niż tylko ten 5s klip.

Na podstawie klipu bym nie oceniał. Co najwyżej ocenilbym samą sytuację że kierowca #!$%@?
@KrzysiekAndrzej: o serio żaden? Naprawdę żaden człowiek? xDddddd

Typie kierowca zrobił zle ale sam przypadek że akurat ta babka odeszła mnie nie smuci rozumiesz?

To że jakiś typ jedzie 200 na godzinę oznacza że jest #!$%@? i powinien zostać ukarany ale jak potraci lokalnego patusa który terroryzuje okolice to sam fakt odejścia patusa mnie nie smuci
Szkoda tylko, że straciła życie dziewczyna, a nie chłopy, które to wszczęli i #!$%@? się na środku drogi.


@LadyMartini: a #!$%@? wie kto wszczął, może laski podburzyły chłopów. Nie wiadomo. Śmierć poniósł człowiek i to się liczy.
@KrzysiekAndrzej: z tego powodu mi jej nie szkoda.
To co innego niż powiedzenie że nie wiem jakbym miał zdecydować że ma umrze to bym to zrobił.

Ale skoro już się tak stało to mi nie szkoda.
Stawiam sie w sytuacji sąsiadów takiej osoby i wiem jakiej #!$%@? bym dostawał więc elo