Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
#!$%@?ąc od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
Banda idiotów.

#katowice #wypadek
  • 126
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka

4. Jakby tobie próbowało do samochodu wbić kilku #!$%@? nabuzowanych patusów też byś ruszył bo by Cie zatłukli


Widziałem tylko jeden filmik, na którym kierowca od razu zjeżdża do zatoki i na tym się skończyło. Czy ktoś mu wtedy wbijał się do autobusu i dopiero wtedy uciekł?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krucafiks:
-urządzaj kółko dyskusyjne na środku drogi, przed kilkutonowym autobusem.
-oczekuj, że kilkutonowym stalowy gigant będzie grzecznie czekał, aż łaskawie się usuniesz z drogi, podczas gdy pato-koledzy próbują siłą otworzyć drzwi autobusu
-zdziwko, bo autobus przejechał po ulicy, do której ta ulica jest stworzona
  • Odpowiedz
@krucafiks: tu nie ma umyślnego rozjechania, kotłowało się wszędzie patolstwo, patolka z patolami skakała no i kierowca w obawie o zagrożenie życia zaczął uciekać, pech chciał że patolka stała w martwej strefie i wpadła pod koła, sprawa się skończy tak że jak znajdą patusow to oni dostaną jakieś grzywny czy zawieszenia a kierowca uraz psychiczny przez psycholi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
normalny człowiek nie znajdzie się w takiej sytuacji

@fegwegw: Jak się siedzi w piwnicy 24/7 to może i tak jest. Ale jak kiedyś z niej wyjdziesz i znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie to może to zrozumiesz. Komenda jest dobrym tego przykładem.
  • Odpowiedz
@krucafiks Ci ludzie którzy to pochwalają to debile. Kierowca mogl wrzucić wsteczny. Kierowca mogl puknac ją lekko i wrzucić wsteczny. Kierowca mogl próbować ominąć,, zachować się inaczej. Tutaj jest morderstwo z premedytacja. #!$%@? mac.
  • Odpowiedz