Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi czy po 25 roku życia też się wam tak nie chce szukać dziewczyny? Dla mnie mogłyby i nie istnieć. Zapewne niektórzy albo i większość tutaj się żali że nie ma #rozowypasek bo wcale nie szuka. Ja przynajmniej wcale nie szukam i nie mam do nikogo pretensji.

Cieszcie się z tej samotności. Zaoszczędziliście:
- czas
- pieniądze
- toksyczne kłótnie
- utrzymanie dziecka (kredyt z którego nic nie ma)
- ograniczona wolność

Plusy? Czasami seks. I to jest coś pięknego? Może owszem przed 25 roku życia ale tego to nie wiem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Natomiast teraz gdy mam 30 lat wiem, że to jest całkowicie nieopłacalne.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c68976513ce000a3ada3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 177
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hamuj_sie_hamuj_sie:

To nie jest tak że ty nie szukasz, tylko ciebie żadna nie chce.


Jakieś rzetelne informacje na ten temat? Czy dane wzięte z instytutu danych z dupy?

Poza tym nawet gdybyś miała rację to takiemu człowiekowi należy współczuć, tak nakazuje kręgosłup moralny i empatia, których wbrew pozorom większość kobiet (w tym ty) nie mają.

Takie wypacie, czegoś nie mogę mieć, to zacznę się cieszyć że tego nie ma.


I to
@AnonimoweMirkoWyznania: no cóż, nie każdego natura wyposażyła w silne instynkty i potrzeby zdobywania czy reprodukcji. Zwyczajny błąd w marixie. Dlatego pewne geny zostaną przekazane dalej a inne pójdą do utylizacji. Oczywiste jest, że z wiekiem zanika ten naturalny popęd, zmniejsza się poziom hormonów, zmienia się chemia w mózgu. To nie kwestia poglądów czy podjęcia przez Ciebie decyzji.
Wytłumaczenie jest proste: kiedy zajdą sprzyjające okoliczności, to nawet nie myślisz o tym co
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma sensu stary, zwłaszcza jeśli nie miałeś wcześniej dziewczyny, bo pierwszy związek i tak pójdzie na śmietnik, a kolejne to już loteria zważywszy że w tych czasach 1/3 związki się rozpadają. Nie słuchaj wykopowych samotnych madek, bo są rozgoryczone tym że ktoś je w dupę kopnął i ciężko przełknąć, że nawet ktoś kto za rękę nie trzymał ma je gdzieś bo nic nie warte są.
DiabelskiPotwór: @omajgydnes: nooo i nawet wtedy jakieś szanse u tych rozwódek będą mieli ci nieliczni, którzy mieli farta załapać sie na #programmista15k jako sponsor takiej madki z dziećmi. Cała reszta tych robiących na produkcji czy nawet w biurach, ale za średnią krajową to zdechnie w samotności, bo taka rozwódka będzie wolała ciągnąć socjal/alimenty czy poszukać sobie normika po rozwodzie niż wiązać się z podstarzałym dziwakiem pod 40, który nigdy nie
@hamuj_sie_hamuj_sie: @Reaamu: Czyli typowe podwójne standardy. To nie facet nie potrzebuje kobiety, tylko żadna go nie chce a tak w ogóle to jest przegrywem, a jak kobieta powie coś podobnego o facetach to oczywiście jest silna i niezależna, a faceci do szczęścia nie są potrzebni. Instynktownie bronicie "honoru" kobiet, bo wydaje wam się że jednocześnie bronicie swojego. Takie stadne myślenie. Poniżacie go bo wiecie że to najsłabszy punkt faceta, gdyż
BogataŻona: @Zgrywajac_twardziela: nie mówię, że każda żeruje ale większość.
@omajgydnes: co to znaczy być odstawionym na boczny tor? Piszcie konkretami a nie jakimiś wypowiedziami jakby mówił do mnie 50-letni ojciec. Mi brat też mówił, że zobaczę gdy będę miał 30 lat jaki będę gruby. Jestem po 30 i dalej jestem chudy. Cały czas mam zobaczyć coś czego nie widzę a co mi się przepowiada. Hehe za 20 lat będzie
@AnonimoweMirkoWyznania ta pies też jest nieopłacalny, bo musisz mu zapewnić spacery, żarcie picie, czasu na zabawę, weterynarza = pieniądze wydane bez powrotnie. Ale nie wiem czy wiesz ale istnieje coś takiego jak emocje, uczucie, doznania, chęć posiadania przyjaciela i spędzania wolnego czasu w miły sposób. Więc po co żyjesz? Żeby się bogacić i nie doznawać żadnym emocji? Praca-dom-praca-dom, żadnych przyjemności? Jak według ciebie istnieją tylko toksyczne relacje i związek jest kosztem to