Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi czy po 25 roku życia też się wam tak nie chce szukać dziewczyny? Dla mnie mogłyby i nie istnieć. Zapewne niektórzy albo i większość tutaj się żali że nie ma #rozowypasek bo wcale nie szuka. Ja przynajmniej wcale nie szukam i nie mam do nikogo pretensji.

Cieszcie się z tej samotności. Zaoszczędziliście:
- czas
- pieniądze
- toksyczne kłótnie
- utrzymanie dziecka (kredyt z którego nic nie ma)
- ograniczona wolność

Plusy? Czasami seks. I to jest coś pięknego? Może owszem przed 25 roku życia ale tego to nie wiem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Natomiast teraz gdy mam 30 lat wiem, że to jest całkowicie nieopłacalne.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c68976513ce000a3ada3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 177
@Utilizer:

piszesz tak jakbyś próbował uzasadniać sam sobie dlaczego ci tak dobrze, to bardzo spłycanie że zaletą posiadania dziewczyny jest tylko seks xd


Debile, którzy nigdy nie byli w związku i kobiety znają tylko z odpowiedzi myślą, że kobieta w związku służy tylko do seksu xD
Dla mnie moja kobieta to jednocześnie mój najlepszy przyjaciel, z którym nadajemy totalnie na tych samych falach. Ja się ze swoją obecną i z ex
Sprzęt ulega eksploatacji. Wygra ten kto dłużej będzie oglądał TV, bądź korzystał z konsoli.


@AnonimoweMirkoWyznania: Emm.. Nie rozumiem tego co tu piszesz. Jak to "wygra ten"? Przecież związek na tym nie polega ( _)
Jeżeli odbierasz związek nie jako partnerstwo, ale jako rywalizację kto zapłaci więcej, kto będzie bardziej a kto mniej stratny na tym, jako walkę o tym, kto będzie "wyżej w hierarchii" to faktycznie może nie
@omajgydnes:

odstawiłem kolegów płci męskiej bo zwyczajnie stali się dla mnie nudni, relacje i rozmowy z nimi

dużo mniej wartościowe niż te z moimi kobietami.

mówi to człowiek z klatą na profilowym. Bitch, please xDD
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijając to że ten post to dość duże samo wypieranie (cope), niestety zauważam że nie jesteś jedyny w tej sytuacji. Jeśli nie jesteś aseksualny, to niestety brak kobiety jednak potrafi siąść na mózg. My faceci mamy taką naturę że sam organizm wymusza szukanie partnerki, i tylko naprawdę wytrenowana, silna wola, samoświadomość i samodyscyplina pozwala na miarę normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Ty tego nie dostrzegasz, ale z biegiem lat ludzie zaczną
@an0nisnanana: nie, to klasyczne prawa natury i rynku - coś za coś.
To że hajs i wszystkie zalety przegrywa nigdy nie będą warte chada to nie znaczy że są dziwkami.
Doskonale rozumiem mechanizm kobiet i nawet ich nie winię, bo i tak działają jak bezmyślne bioroboty.
Każdy chce dostawać jak najwięcej jak za najmniej.
@an0nisnanana: no nie, bo każda relacja to relacja "biznesowa" coś za coś, ty tak samo być nie chciał "kochać" czy " być emaptyczny" dla powiedzmy dziewczyny 1/10 która w każdym calu ciebie brzydzi. No nie da się, i dlatego wyjdziesz na hipokrytę.