Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi czy po 25 roku życia też się wam tak nie chce szukać dziewczyny? Dla mnie mogłyby i nie istnieć. Zapewne niektórzy albo i większość tutaj się żali że nie ma #rozowypasek bo wcale nie szuka. Ja przynajmniej wcale nie szukam i nie mam do nikogo pretensji.

Cieszcie się z tej samotności. Zaoszczędziliście:
- czas
- pieniądze
- toksyczne kłótnie
- utrzymanie dziecka (kredyt z którego nic nie ma)
- ograniczona wolność

Plusy? Czasami seks. I to jest coś pięknego? Może owszem przed 25 roku życia ale tego to nie wiem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Natomiast teraz gdy mam 30 lat wiem, że to jest całkowicie nieopłacalne.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c68976513ce000a3ada3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 177
@AnonimoweMirkoWyznania: tfwngf 33 zaraz,
też tak myślałem mając 2x lat, teraz czym starszy to jednak by się przytulilo do kogoś. Dostałem minimum atencji od panny i nie mogę jej wymazać z głowy, choć prawdopodobnie mojej szansy nie wykorzystałem.

Z tymi pieniędzmi to różnie bywa, ale o ile kobieta też pracuje to wydaje mi się że się łatwiej żyje. Weź samemu kredyt na mieszkanie, coś się stanie to może być ciężko.
PustyCielak: 28lvl here
zakończyłem pół roku temu 8 letni związek

poza tym, że na obecnym rynku świń niemiałbym żadnych szans pomimo 195cm i służbowego penta #pdk
to zwyczajnie mi się nie chcę
szkoda mi jest czasu i energii na pajacowanie dla prawdopodobnego incydentalnego zamoczenia czy jakichś innych mało wartych benefitów
dzieci, domów, kredytów pod kurek, zwyczajnie nie chcę
żyje sobie bardzo spokojnie i powoli samemu, łapie chwile i jest mi dobrze
@MarianoaItaliano:

Nie niańki, tylko rodziny - tak trudno to pojąć? Może u ciebie są inne standardy ale u mnie jeżdziło się do babci w niedzielę na obiad, pomagało w zakupach czy coś, babcia się mną zajmowała jak rodzice nie mogli albo byli w pracy...

Jak się nazwie to rodziną to jakoś tak ładniej brzmi, i od razu mniej egoistycznie, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robienie sobie gówniaka
GwiezdnaMurzynka: @hamuj_sie_hamuj_sie: nie chce? 3 miesiące temu odmówiłem związku. W tym też okresie dowiedziałem się od znajomego, że mogłem mieć dziewczynę - znajomy próbował nas ze sobą zeswatać. Powiedział też, że bylibyśmy najładniejszą parą. Ona poszła do innego a mi zarzucił słabe zaangażowanie. W nocy nie myślę o nikim, serio.
@Reaamu: Nie wiem czy trzeba mieć doświadczenie. Można posłuchać relacji znajomych w moim wieku. Może być też tak, że
Ale wiesz że można znaleźć sobie partnerkę z którą fajnie się spędza czas, sama pracuje i nie pasożytuje na partnerze, nie jest toksyczna i nie chce dziecka, a w dodatku nie ogranicza Twojej wolności? To że Ty w swoim otoczeniu spotykasz takie toksyczne roszczeniowe babska nie znaczy że wszystkie kobiety takie są ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: Piszesz tak, bo ona czyta co wypisujesz ( ͡~
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie wiem o czym Ty gościu piszesz, z jednej skrajności w skrajność, teraz to kobieta ma utrzymywać faceta? xD Wyście tutaj chyba wszyscy powariowali, w związku partnerskim każdy utrzymuje sam siebie, i wspólne koszty dzieli się po połowie. Nic dziwnego że macie kiepskie doświadczenia ze związków jak były one takie że jeden z partnerów żerował na drugim...