Wpis z mikrobloga

Pierwszy regres od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 11.09.2021
Waga: 84,58kg (+0,51kg)/180cm

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -51,42 kg
Średnia tygodniowa: 51,93/59 = 0,85kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Liczba kroków, treningów się zgadzała, ale miałem zbyt dużo okazji do grzeszenia...to pewnie też jest efekt tego że wczoraj wczoraj też niezbyt czysto się odżywiłem. Obiecuje sobie poprawę od poniedziałku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak szczerze, to mi już nie zależy az tak na progresie, teraz bardziej na tym by walczyć z demonami i trzymać bastionu.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Pierwszy regres od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co ...

źródło: comment_1631340543TUz5ODcMj2K1fDqq8gUt87.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Hejtel: Hej, od jakiej kaloryki zaczynałeś i jak się zmieniała z biegiem czasu? Przy prawie 140kg wagi pewnie wystarczyła odrobina ruchu, żeby masa zaczęła spadać, prawda? Jaki bilans kaloryczny aktualnie?
  • Odpowiedz
Trzymam deficyt kaloryczny, staram się trzymać makro, ale zasadę mam jedną jem tylko to co lubię, każdy posiłek ma być przyjemnością więc unikam jakiś suchych bezsmakowych "zdrowych" potraw.


@Hejtel: Gratuluje progresu, a na przyszłość taka dieta nazywa się IIFYM.
  • Odpowiedz
@Hejtel: Nie ćwiczy się FBW 5x w tygodniu, bo dana partia mięśniowa nie ma czasu na zregenerowanie. Ćwiczenia FBW 3 razy w tygodniu przyniosą ci większy progres, a jak bardzo potrzebujesz całego tygodnia na siłowni, to przejdź na split. Dieta "jedz co chcesz, wygląda jak chcesz" jest dobra psychicznie, ale jeżeli nie dobijasz tych 2,3-2,5g białka na kg masy ciała, 1g tłuszczu i reszta węgle, to tylko spowalniasz progress na redukcji.
  • Odpowiedz