Wpis z mikrobloga

mam pytanie, głównie do #rozowepaski i wykopków z tagu #ksiazki #czytajzwykopem
czy serio placicie za takie wypociny? XD
jeszcze ten styl, taki inteligencki, nowoczesny, AWANGARDOWY tj. pięć słów na stronie, rozbite na 5 wierszy XD "ojjj nie rozumiesz, to poezja! ty troglodyto, wieśniaku" XD
#heheszki
simplydelivered - mam pytanie, głównie do #rozowepaski i wykopków z tagu #ksiazki #cz...

źródło: comment_1633693079EDw7PiYSUuY37KGY4inqar.jpg

Pobierz
  • 19
@simplydelivered: chodzi o to, że tylko człowiek czuły potrafi być odważny, żyjący w zgodzie ze sobą, a więc mniej podatny na wpływy z zewnątrz. Ale to już wyższe badania z zakresu psychologii. Trochę Tokarczuk o tym pisze, trochę de Barbaro, Brene Brown bada to od lat. Ale to wymaga trochę elastyczności i chęci zrozumienia, lepiej hejtować i tłumić uczucia inne niż złość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@simplydelivered: kupuję to na co mam ochotę i nie zabraniam innym kupować tego, na co mają ochotę, i nie rozumiem tego typu postów.

Skoro ktoś to wydaje, znaczy, że ktoś to kupuje i ktoś na tym zarabia. Proste. To nie jest kwestia tego, czy to jest dobre, czy to jest niezrozumienie z czyjejś strony, to jest #!$%@? produkt jak każdy inny. Jak gówno artysty - w dzisiejszych czasach większość tego co
@FormalinK a ja mam wrażenie, że to Ty sie zesrałeś. Chodzi o znak czasów, że coś co jest wylansowane przez media społecznościowe, influencerów etc. uznaje się za dobre, fajne, wartościowe. dodatkowo ten format taki "cool", kupujesz ksiazke z poezją grubości powiedzmy Hobbita, a w srodku masz takie coś jak na obrazku, no #!$%@? XD
Ten przykład idealnie to pokazuje, bo takie truizmy to wypisane sprayem na blokach w każdym mieście znajdziesz.
@simplydelivered: ja ogólnie uważam, że książki to nie jest coś nad czym warto się spuszczać tak jak to robią niektórzy w dzisiejszych czasach (pewnie mnie zaraz za to stwierdzenie pobijecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), kiedyś czytałem sporo książek fantastyka głównie teraz czytam tylko książki techniczne. Mówi się, że książki rozwijają, ale to gówno prawda co to za różnica czy obejrzysz se wladce pierścienia czy przeczytasz książkę? Albo