Wpis z mikrobloga

Przygody WRAKA

To już 4 miesiące jak zacząłem trenować SW, z czego 3 miesiące MMA. Pierwsze sparingi już za mną i bardzo mi się podobają. Niestety ciężko znaleźć kogoś moich gabarytów, a na mniejszych nie będę korzystał ze swojej przewagi fizycznej. Póki co bez kontuzji, oprócz paru stłuczeń i wybitego palca. Waga pokazuje z rana 110kg, tetno spoczynkowe spadło z 75-80 na 50-55. Trenuję w systemie 3 tygodnie ciężko 1 tydzień luźny. W tygodnie ciężkie 9-11 treningów, w luźnych 5-6. Rozkład to 4xmma, 3xbjj, 1xMT, 1xtarcze, 2x siłka. Dobrze się czuję, zmęczenie czasem dopada, ale trenować trzeba bo talentu brakuje xD W następnym tygodniu wpada cardio + rozciąganie 4x z rana. Może za jakiś czas pierwsza walka amatorska. Może Intruder będzie chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia
Darksed - Przygody WRAKA

To już 4 miesiące jak zacząłem trenować SW, z czego 3 mie...
  • 112
  • Odpowiedz
@atencjuszka: Ale do czego Ty teraz nawiązujesz bo tak nie bardzo Cię rozumiem XD ? Trenuję dużo początkujących osób i wiem że mieszanie wag nie jest niczym dobrym bo żadna ze stron niczego się nie nauczy
  • Odpowiedz
@atencjuszka: Wiesz dla początkującej osoby ciężko jest wymierzyć siłę, trenuję bjj i mma dość dług i nie ma opcji bym jakiejś nowej z dużą wagą pozwolił sparować z wagą lekką bo kończy się to zawsze w jeden sposób że po 2 minutach ktoś leci na całość w każdym przypadku, a jak ma już sparować z dziewczyną to nawet nie wspomnę jak zaczynają lecieć na 100% by udowodnić swoją wyższość. Przyjdź na
  • Odpowiedz
@atencjuszka: Prawdopodobnie tak, no ja na przykład jestem strasznie zrażony do nowych osób i nie lubię z nimi robić bo zawsze albo się podpalają i kończy się to kontuzją albo jakieś głupie pomysły mają w głowie. Nie tyczy to się wszystkich, ale po prostu jestem trochę przewrażliwiony na tym punkcie. Co trenujesz ?
  • Odpowiedz