Wpis z mikrobloga

Przygody WRAKA

To już 4 miesiące jak zacząłem trenować SW, z czego 3 miesiące MMA. Pierwsze sparingi już za mną i bardzo mi się podobają. Niestety ciężko znaleźć kogoś moich gabarytów, a na mniejszych nie będę korzystał ze swojej przewagi fizycznej. Póki co bez kontuzji, oprócz paru stłuczeń i wybitego palca. Waga pokazuje z rana 110kg, tetno spoczynkowe spadło z 75-80 na 50-55. Trenuję w systemie 3 tygodnie ciężko 1 tydzień luźny. W tygodnie ciężkie 9-11 treningów, w luźnych 5-6. Rozkład to 4xmma, 3xbjj, 1xMT, 1xtarcze, 2x siłka. Dobrze się czuję, zmęczenie czasem dopada, ale trenować trzeba bo talentu brakuje xD W następnym tygodniu wpada cardio + rozciąganie 4x z rana. Może za jakiś czas pierwsza walka amatorska. Może Intruder będzie chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia
Darksed - Przygody WRAKA

To już 4 miesiące jak zacząłem trenować SW, z czego 3 mie...
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darksed: zamiast ciągle próbować wygonić wykopka z jego piwnicy może spróbuj do niej wejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba znajdzie się miejsce na sparing, o ile będziecie ciągle się przytulać ( ͡ ͜ʖ ͡)
a na mniejszych nie będę korzystał ze swojej przewagi fizycznej.


@Darksed: Bardzo mądra postawa, dużo więcej się nauczysz dzięki temu a i nie zrazisz do siebie innych osób że "znowu przyszedł ten goryl niech ktoś inny z nim robi"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: imo dość wolno te ciosy lecą, jakby od niechcenia. Sam od niedawna trenuję sw i ostatnio na mini sparingach laska szybciej uderzała mimo kilku tygodni treningów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dlaczego ręką nie wraca do gardy tylko gdzieś pod brodę, #!$%@?, dlaczego xd
No to elegancko, w końcu jak tak to mógłbym dostać #!$%@? na sparingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: koleś, ja mam 50 lat i ważę 80kg
nie imponuje mi, że ktoś lepiej się trzaska po ryjach
i nie imputuje mi, że "mógłbym dostać #!$%@? na sparingu"

napisałem tylko śmieszny komentarz, że ruszasz się jak mucha w smole
nie spinaj się
@Anty_Chryst: Bo byłem #!$%@? zmęczony xD to ostatnie akcje z treningu który trwał ponad godzinę, gdzie wcześniej miałem 15 rund interwału na worku. A to logiczne że dziewczyna uderza szybciej od 110kg chłopa.