Wpis z mikrobloga

  • 42
Żona mnie męczy żeby kupić Termomixa, ale nie widzi mi się wydawać tyle waluty na to. Pół roku byłem na #keto a teraz od paru miesięcy na #lowcarb i jakoś nie widzę, żeby ten Termomix to był jakikolwiek upgrade dla naszego żywienia (a na pewno mojego). Ktoś z Was jest na keto lub lowcarb i używa Termomixa? Opyla się to kupić?
  • 186
  • Odpowiedz
@KaWuSia89: To nie kwestia tego co program mówi co nie. Każdy kto ma thermomixa/lidlomixa powie, że ciasta zagniata rewelacyjnie. A jeśli chodzi o profesjonalne kuchnie to coraz częściej pojawiają się tam thermomixy. Niczego nie reklamuje, tylko irytuje mnie gdy wypowiada się osoba, która nic nie wie o takich maszynach. Taki sprzęt to ogromna pomoc i to bez względu na to czy dobrze gotujesz czy nie. Sama mam lidlomixa, bo nie widziałam
  • Odpowiedz
@Mia93 no to herbatke xD jeżeli dla ciebie rok używania tego szitu w każdy weekend to nic, to nie mam nic więcej do powiedzenia xD normalnie bym pociągnęła temat, gdzie te "profesjonalne" kuchnie, ale nie mam zamiaru tej bezowocnej dyskusji dalej prowadzić. Miłego wieczoru z herbatką
  • Odpowiedz
  • 0
@Loob77 Ja mam thermomix i jestem zadowolony. Tylko, że nigdy jakość nie potrafiłem gotować. Teraz mogę zrobić dużo dań, które mi i mojej rodzinie bardzo smakują. Cena wysoka, ale jakbym miał znowu dokonać wyboru i byłoby mnie stać, to bym kupił ponownie.
  • Odpowiedz