Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest mój ostatni dzień w pracy w której przepracowałem 7 lat, doszedłem najwyżej jak się dało, zarobiłem dla firmy dużo pieniędzy. Po położeniu wypowiedzenia byłem traktowany jak wróg, problem, odczuwałem żal, że odchodzę xD.
Od roku szukali osoby na moje miejsce, ale nie mogą znaleźć (pewnie za mało oferują) więc dzisiaj zostają z rozgrzebanymi tematami handlowo logistycznymi.
Otrzęsieniem był moment w którym zatrudnili pracowników którzy mieli przejąć część moich obowiązków za niewiele mniejsze pieniądze niż ja miałem (aby ich zachęcić). wtedy zobaczyłem jak bardzo moje doświadczenie i wiedza są niedoceniane przez pracodawcę. Pracownicy po 1-3 miesiąc odchodzili/byli wywalani i ostatecznie nie mają nikogo.
Czuję niesamowitą ulgę z tego powodu, że jutro już będę na urlopie do końca listopada! ()
#pracbaza #januszex #januszebiznesu
  • 108
  • Odpowiedz
@Froto Gratuluję i udanego odpoczynku!
Przykro to słyszeć jak się traktuje dobrych pracowników, ale najważniejsze, że podjąłeś decyzję w zgodzie z sobą! Powodzenia dalej!
  • Odpowiedz
@Froto: gratuluję! Jestem w podobnej sytuacji, walczę jeszcze ze sobą by rzucić papierami bo tak samo jak u Ciebie przyszli ludzie bez wiedzy i doświadczenia za podobne pieniądze co moje( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzeni na nowej drodze zawodowej( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@adakny: @MalaHelenka: Bardzo miłe było jak w pierwszym tygodniu po wypowiedzeniu kiedy informacja rozeszła się pantoflowo dostałem 6 propozycji nowej pracy i 2 założenie nowej spółki, lecz odmawiałem grzecznie, że to jeszcze nie czas, aktualnie chcę odpocząć. Zaraz przyjdzie czas na działanie.
PS dostawałem też propozycję udziałów w firmie jak zostanę xD
  • Odpowiedz
@Froto E to i tak że wyszli z taką propozycją! U mnie przez covid firma zaczęła odwalać takie kwiatki, że szkoda gadać. No ale nie o tym, odpocznij sobie a potem działaj, fajnie, że masz parę perspektyw na przyszłość :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@janusz-lece w pewnym okresie miałem 2-3 osoby pod sobą które odeszły, od tamtej pory szukali zastępstwa, masz rację trochę niejasno napisałem
  • Odpowiedz
@likus8: Handlowo/logistycznie zamówieniami publicznymi, dostarczanie sprzętu serwerowego, rozwiązania nietypowe, komputerów i wszystkiego dookoła tego dla urzędów, szpitali, klientów indywidualnych, tak naprawdę każdy sektor, GOV, EDU i komercja.
  • Odpowiedz
@Froto: sam tak mialem. po 6 latach odszedlem jak zatrudnili chlopaka z ulicy na identyczne stanowisko jak moje za wieksza stawke, bo za nizsza nikt nie chcial przyjsc. a podwyzki zero. Wiec podziekowalem za wspolprace i tyle mnie widzieli.
zrobiles najlepsze co mozliwe
  • Odpowiedz
@ugluck: Pamiętam jak półtorej roku temu chwilę przed pandemią miałem pierwszą chwilę słabości i poszedłem na pierwszą rozmowę o pracę, ale ja się wtedy stresowałem, ale wypadł covid, tam mnie nie przyjęli i zostałem.
  • Odpowiedz