Wpis z mikrobloga

Daily reminder dlaczego nie możesz schudnąć

BO ŻRESZ WĘGLOWODANY

Tak je 90% tych co nie mogą schudnąć płaku płaku. Ogladac filmik i zaczac mysleć.

Dużo matołów, trenerow personalnych i dietetykow zyje wciąż mitami że np. tluszcze tuczą, od tłuszczu sie tyje i inne tego typu bzdury. Czasem i tu czytalem bzdurę ze "ziemniaki spoko, jedz ile chcesz, mają malo kalorii i nie tuczą xDDD Ale wiesz nie dodawaj do nich łyżki masla czy smalcu ze skwarkami (mniam) bo stanie sie tragedia! Ta lyzka smalcu cie utuczy "bo wiesz hehe zjadasz tluszcz to bedziesz tlusty hehe brainlet.jpg"
Czaicie to? Typy wierzą ze zjedzenie kilograma goracych ziemniakow spoko ale juz lyzka smalcu to zuo i to sprawi ze utyjesz, ta lyzka smalcu a nie gar ziemniorow xd Na dzisiaj tyle, a i pamietajcie weglowodany jeb@ć prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta #chudnijzwykopem #odchudzanie #zdrowie #zdroweodzywianie
mateos11 - Daily reminder dlaczego nie możesz schudnąć

BO ŻRESZ WĘGLOWODANY

Tak...
  • 26
@mateos11: Nie będę ogladac bo... Nie muszę. Już się w życiu na czytałem książek na temat tłuszczu i węglowodanów więc jedynie się wypowiem bez ustosunkowywania się do filmu. Czy tłuszcz tuczy? Nie, chyba że się go #!$%@? jak landrynki i to w najgorszych możliwych przetworzonych formach. Czy węglowodany tuczą? Tak. Natomiast gdy są dodatkiem do pożywienia a nie bazą to nie stanowią problemu. Od 1 kawałka ciasta jeszcze nikt nigdy nie
@mateos11: nie, tyłem bo za dużo jadłem. Jadłem co chciałem, nie odmawiałem sobie deserów a i tak chudłem tak długo, jak zachowywałem deficyt.

U podstaw każdej skutecznej diety stoi bilans kaloryczny bo musi, bo takie są prawa fizyki, bo kalorie to energia a energia nie bierze się znikąd. Wszystkie diety można z grubsza podzielić na warianty bilansu kalorycznego, stosownego dla pewnych grup ludzi (choroby, problemy z przetwarzaniem pewnych składników, alergie) oraz
@mateos11: A na kiego #!$%@? mam przestać jeść bułeczki na śniadanie jak lubię, albo odstawić ziemniaczki, by pozbawić się resztek przyjemności w życiu


@bartt345: Nie musisz. Chodzi o to tylko żebyś do tych ziemniaków zjadł zamoast gotowanej to surowa marchew na przykład albo w ogóle zamiast marchwi to buraki lub kiszoną kapuche. Jako mięcho to lepiej wołowinkę niż schabowego w panierce. A jak już ma być schabowy to też nie