Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
741 211 + 63 = 741 274

Jednak zdjąłem #rower #szosa #chinabikeclub ze ściany. Dziś dwie spokojne godziny w tlenie. Pojechałem więc po zagubione #kwadraty w liczbie sztuk 1.

Max square: 23x23
Max cluster: 633 +5
Total tiles: 1236 +1

Wpadło 105 Tss.
Jutro wolne, w sobotę i niedzielę testy, mocy 5 minutowej i ftp. W przyszłym tygodniu test 1minutowej mocy i 15 sekundowej.

Po wszystkim będzie czas na roztrenowanie i podsumowanie mijającego sezonu.

#rowerowyrownik #hiponaszosie

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 741 211 + 63 = 741 274

Jednak zdjąłem #rower #szosa #chinabikeclub ze ś...

źródło: comment_1635432575ts37rz4agoSQs8a8foCcQs.jpg

Pobierz
  • 15
@Ogau: po testach wrzucę podsumowanie na #hiponaszosie porównując ten sam etap poprzedniego sezonu. Ale było to 228w przy okolo 84kg co dawało około 2.7w/kg. Ostatni test - początkiem września - 264w przy 69kg wagi czyli 3.8w/kg. Najbliższy tydzien to same testy, identyczne jakie robiłem rok temu przed roztrenowaniem, nawet trasa będzie taka sama :)

A ogolnie zaczynałem trenować w styczniu 2020' pierwszy test ftp wykonałem w czerwcu 2020 i wyszło całe
@Ogau: Nie, nie pozwala. 3.8w dalo mi 22 miejsce open. Ale jest to juz wystarczająca moc by dawac radę na ustawkach czy trzymac się peletonu. Wyniki mam nadzieję ze przyjda w przyszlym roku i w szczycie formy myslę ze 4.2w/kg zostanie złamane.
Ale tak robię to dla siebie - bo lubię i ściganie sprawia mi mega frajdę - nawet bez wyników :)
@Hipodups: to jestem zaskoczony, że tak niewiele trzeba, żeby być dobrym amatorem. Ja tam nigdy nie mam zamiaru się ścigać, bo lubię swoje życie, ale no ciekawe, że właściwie już mógłbym się szykować na starty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: nie nazwał bym siebie dobrym amatorem ;D Ale weź pod uwagę że w szosie nie liczy się czysta moc, a też trochę szczęście i cwaniactwo - oszczędzanie sił ;)
@Hipodups: mówiłem o tych 4+ w/kg ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pierwszy raz podszedłem do testu ftp w zeszłym tygodniu, bo kupiłem trenażer i tak z ciekawości sobie zrobiłem. Po miesiącu na dupie wyszło ponad 3w/kg, a też za wolno zacząłem, bo nie wiedziałem jak będzie. Wiem, że im dalej w las, tym o progres ciężej, ale ja nie mam wcale dużo kilometrów (2,5k), ani tym bardziej planu
@Ogau: Albo trenażer przekłamuje :) Też jest i taka opcja. Wskoczenie na 3w/kg wymagalo odemnie duzo mniej pracy niż podejscie pod 4w/kg. A o wygramych mogę myśleć będąc bliżej 5w/kg niż 4w/kg ale do tego trzeba duzo więcej pracy i moze jest osiągalne w perspektywie 2-3 lat o ile w ogole :) I nie amatorzy nie są słabi, myslę ze nie jeden podchodzi pod 5w/kg lub nieznacznie przekracza, ale weź ppd
@Poemat: Nic a nic nie szkoda. Dzień jak każdy inny :) Jeżdżę bez większych przerw (najdluzej 5 dni z tego co kojarzę) od końca października poprzedniego roku. Trzeba kiedyś zakończyć sezon, zrobić roztrenowanie, odpocząc. Myslimy długofalowo a nie tu i teraz :)
Testy tez są ważne, pozwalają zobaczyć m.in wzrost formy sezon do sezonu i w razie czego korygować to co i jak robię :)

A etap roztrenowania jest wlasnie działaniem
Albo trenażer przekłamuje :)


@Hipodups: podobne wyniki uzyskiwałem na rowerach na siłowni (też mogą pokazywać niedokładnie, ale jednak ciężko żeby wszystkie myliły się tak samo), więc raczej działa ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

startuję w kategorii fun, a prawdziwe konie jeżdzą w pro :)


@Hipodups: ja jeżdżę w pro tour - patrzę ile czasu straciłem do zawodowców na stravie ( ͡° ͜ʖ ͡°