Wpis z mikrobloga

@Buenoo: z miesiąca na miesiąc coraz więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rok temu na diecie bez udziwnień zamykałem się w 100zł/tydzień, ale to typowo mięso+ryż no i tak jak Lewus wspomnial z promocji trzeba korzystać.
@Karolak01: 100zł na tydzien to na ten moment brzmi juz abstrakcyjnie dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet rok temu to chyba sama piers z kurczaka, ryz i woda jak srednio 15zł na dzien wydawales. Mi psycha by siadla od takiego jedzenia bez urozmaicania
@nammah: @Karolak01: U mnie samo 300g białka do nabicia dziennie z piersi kurczaka jakby miało być, z promocji to wyjdzie 13,5zł (9zł promka biedronki), a przecież wiadomo że nie jem tylko kurczaka. Licząc 13,5złx30 mam już 405zł, do tego woda mineralna butelka dziennie, około 40zł miesięcznie, do tego źródło węglowodanów, przyjmijmy że dziennie jadłbym 400g, węglę są mniej więcej w tej samej cenie, policzymy te tańsze (wiadomo wafle ryżowe, kleiki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Buenoo: Jem 4000kcal, w dni treningowe trochę więcej. 70/80% z naciskkem na czysto, czasami reszta to syf jakieś fastfoody etc. Wychodzi koło 700/800zl. Głównie tak: Białko - mięso każdego rodzaju, ryba, nabiał. Węgle - ryż, ziemniaki, makarony, płatki, pieczywo różnego rodzaju, owoce, czekolada. Tłuszcze - masło, oliwa, majonez