Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: A jakie pytanie zadać jak laska nie ma nic w profilu ciekawego? Najgorzej jest gdy zadaje jakieś nieoczywiste pytania a ona "tak", "dobrze". Albo jeszcze lepiej gdy zadaje pytanie a ona "a po co ci to wiedzieć?" i pretensje bo za dużo pytań zadaje xD. No zadaje bo co mam robić jak każdy temat ucina i nie ciągnie rozmowy xD. Co mam epopeje specjalnie dla niej napisać żeby zaciekawić? xD
@s---k: Źle. Jak ktoś odpowiada tak wolno to ich olewasz. Unosząc się w takiej sytuacji palisz mosty. Nigdy nie wiesz, czy za jakiś czas nie zacznie być bardziej zainteresowana - i wtedy można wznowić kontakt.
@Pierorzek: Umiesz czytać? Napisałem wyraźnie że laska nie ciągnie rozmowy, to co mam siedzieć 15 minut i myśłeć co obcą laskę zadowoli? Aż tak cenny jest czas losowej księżniczki z badoo i tindera? Żeby uściślić, nie mam problemu z nawiązaniem kontaktu i pogadałem fajnie ze sporą ilością kobiet, ale niektóre tam to się nadają jedynie jako cieć co stoi i mówi tylko "dzień dobry". "do widzenia", takie mają ograniczenia intelektualne.
@LetMeStay: Serio ktoś pisze do totalnie obcej laski "hej, jak Ci minął dzień" i ma pretensje, że na tak zadane pytanie nie otrzymuje elaboratu? xD Byczq, nie chcę Cię martwić, ale to nie linia szczęki i wzrost są kluczowe w podrywaniu, ale umiejętności interpersonalne. W tym na przykład to, jak zacząć rozmowę.

Jeśli tego nie potrafisz, to się nie dziw, że dostajesz takie odpowiedzi xD Ba, z taką gadaną sukces jak