Wpis z mikrobloga

mateosze rocznik 85-95 to literalnie najlepsza grupa społeczna w tym kraju: w miarę jeszcze młodzi, wychowani w relatywnej "biedzie", widzieli dziub dziuba, najczęściej wyborcy konfederacji, humor z 2009r rodem z wielkiego mixu youtube i komixxów, szkalują papieża, antyimigranci, no trzymają ten kraj na barkach jak Atlas. A im dalej w las tym więcej do dźwigania
#polskiedomy
  • 140
  • Odpowiedz
po prostu widzę, że Bosak i ekipa to nie są żadną miarą wolnościowcy


@pedros92: I co z tego? I tak bardziej wolnosciowej partii w sejmie nie ma. Jezeli wolnosc to twoje jedyne kryterium przy wyborze partii tzn, ze na inne partie nie powinienes nawet spojrzec bo to oznacza albo mega glupote albo skrajna hipokryzje¯\_(ツ)_/¯
@Relkin: Zawsze beda za mali. Jedyne wyjscie to partie "Korwinowskie" reszta to plankton i skonczyly marnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Do ludzi co wyrośli z Korwina mam jedno pytanie. Do jakiej partii dojrzeliscie? Za każdym razem jak z niego próbuje wyrosnąć, to pojawia się jakąś Jahira, jakiś Sasin, jakis Zandberg. Pomóżcie mi!

@Vakabayaschi:

Ja właśnie mam z tym ogromny problem. Nie ma w naszym kraju żadnej partii pomiędzy twardą lewicą i twardą prawicą. Brakuje mi kogoś kto jest otwarty gospodarczo, jest pro UE, nie obchodzi go religia, życie prywatne itp.
Mógłbym
  • Odpowiedz
@rzuf22: a co jest złego w konfederacji biorąc po uwage reszte partii. Chetnie zaglosowałbym na inna partie jakby była jakas powazna libertarianska. Korwin jest nadal top 1 z partii w polsce.
  • Odpowiedz
najczęściej wyborcy konfederacji


@Enzo_Molinari:

Jak ktoś ma więcej niż 25+ lat i dalej się łapie na populizmy konfederacji, a w szczególności mając na uwadze, że to katoliccy zamordyści (NO ALE WOLNY RYNEK CHCEEEEE REEEEEE - to też zresztą zabawne, bo "wolno rynkowa" partia opiera swoją myśl na memcenie, który nawet nie jest posłem, jest dobry w podatki, ale sam przyznał parukrotnie, że to co mówił o obcięciu ZUSu, Vatu i tak
  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: No niestety, tak konfederacja jak i Korwin odlecieli całkowicie. Ci pierwsi są chetniejsi do batożenia gejów i zakazywania aborcji niż do znoszenia podatków, ten drugi wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia i wychodzi na głąba.
  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: Podstawowy błąd. Konfa nie ma już nic wspólnego z wartościami prezentowanymi przez UPR. Rocznik 89 here. Głosuję na Tuska. Nie narzekam na młodsze pokolenia, bo po prostu mam z nimi mało kontaktu. Pewnie jest tak jak w każdym pokoleniu, są bystrzejsi i mniej bystrzy. Żyję te 32 lata i miałem okazję obserwować kiedy Polska się najbardziej rozwijała. A rozwijała się najlepiej przy w miarę wolnorynkowej gospodarce za czasów SLD i
  • Odpowiedz
najczęściej wyborcy konfederacji,


@Enzo_Molinari: #!$%@? tam... może kiedyś konfederacja i Korwin do mnie przemawiała, ale jest dokładnie tak jak piszą "z konfederacji się wyrasta" - rocznik 86 here!
  • Odpowiedz