Wpis z mikrobloga

Jest może gdzieś rozpiska jakie samochody mogą zostać odrzucone na bolta? Właśnie planuje kupić i jedyne wymagania to 2001r w górę i dobry stan techniczny. Zastanawiam się właśnie nad kupnem astry g z 2002+, fabii 2002 ale rozważam forda fusion, chevroleta aveo, Hyundai getz. Tylko nie mam pojęcia czy kupując taki samochód zostanie on przyjęty.

#bolt #taxi #uber
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeszczBanknotow: Ogólnie powinno być 5 osobowe, są wyjatki w niektórych miastach. Fajnie się mówi o małym samochodzie i spalaniu. Ale jak ci przyjdzie kogoś zawieźć z walizkami i do tego wsiadanie na tyle godzin jak za karę. Są wyjątki jeszcze takie że uber np. Multipli nie akceptował i były jeszcze jakieś specyficzne modele. Jak ma być tanio no to właściwie napisałeś przykłady tego. Sprawdź tylko jaki dokładnie wiek jest wymagany w
@LIBED: Tez o tym myślałem ze tyle godzin w taczce na kółkach to będę miał dość. Ogólnie tylko na stronie widziałem ze 2001r i nowsze, będę jeździł w Rzeszowie wiec nie wiem gdzie to można sprawdzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeszczBanknotow: Niestety nie wiem jak z wymaganiami tam. Co do samochodu niestety tanio albo komfortowo. Jezdziłem kiedys fabia nową i szczerze tego samochodu nienawidzę. Wychodziłem połamany, a żeby wrzucić 5 bieg musiałem przesuwać kolano klienta.