Wpis z mikrobloga

Juz mnie #!$%@? bierze.. 2tyg temu mialem mierzone cisnienie.. bylo 116/75.. niedlugo mam wazna komisje lekarska gdzie #!$%@? za wysokie cisnienie.. wczoraj dla pewnosci zmierzylem sobie cisnienie i #!$%@? 150/75.. i #!$%@? dzisiaj to samo.. co do #!$%@? nigdy cisnienia nie mialem itp. to przez stres? Juz sam fakt i widok tego aparatu bierze mnie #!$%@?... jak to zbic??

#nadcisnienie ##!$%@? #zdrowie #depresja #nerwica
  • 7
@RandomowyTyp: Jak najbardziej może to być stres. Jeśli zdrowo się odzywiasz, uprawiasz sport i masz wagę w normie to możesz spróbować jakichś uspokajających ziołowych tabletek, tyle że one często zamulaja przy okazji :)
@RandomowyTyp: zacząłem jeść dużo produktów o wysokiej zawartości potasu i magnezu (kakao typu decomoreno, czekolada min. 80%, banany, pomidory, brukselki, fasole itd), dodałem aktywność fizyczną (niewielką ale zawsze jakąś), odpuściłem kilka piwek w tygodniu i papierosków, i po około tygodniu-dwóch przeszło. Ale fakt faktem w międzyczasie wyluzowałem "psychicznie" i uważam, że jak zaczynasz się na czymś takim skupiać to tylko człowiek się nakręca i wpływa to źle. Lepiej nie "overthinkować" (