Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Mnie to nie denerwuje, ja nawet nie jestem ekstrem'em, ale punktowanie każdego, najmniejszego detalu, na korzyść Zyzza, też moim zdaniem jest przesadą. Rozumiem że w Twoich oczach, czy kogoś innego, taka sylwetka jest najbardziej atrakcyjna i optymalna, jakbym przechodził na emeryturę to też taką bym nie pogardził.

Punktowanie nóg które wyglądają na nietrenowane, punktowanie klatki która jest wyraźnie bardziej płaska, punktowanie barków nie mają takiej krągłości... wystarczyło że napiszesz, jesteś
@Lewusx ale to ty dzwonisz

poza tym - Dywan ma rację punktując sylwetkę Zuzka na jego korzyść, zgadzam się niemal ze wszystkim, dla mnie masz lepsze barki i nogi i tyle

Mówisz o jego klatce, która jest bardziej "płaska" i tutaj również sie nie mogę zgodzić, pomimo, że ze nosisz więcej mięsa to jego klatka optycznie nadal wygląda na pełniejsza, być może dlatego ze ma ją po prostu większą od ciebie, w
@Lewusx: No ale co w tym dziwnego? Jego sylwetka była zwyczajnie bardziej estetyczna. Co z tego, że nie wiem mniejsza, bardziej płaska? Prawda jest taka że większość ludzi uzna jego sylwetkę i jakby miała wybór to by taka wybrał. Powyżej pewnej ilości mięśni i docięcia to już jest tylko estetyczne i fajne dla ludzi co lubią napinających się typów w stringach na scenie, dla dużej części osób to wygląda pokracznie szczególnie
@Lewusx Ciężko powiedzieć ile mięśni na chłopie, to już dla kobiet za dużo. Ja też niby myślałem po wypowiedziach znajomych bab, że dużo mięśni jest nieatrakcyjne, ale rok temu zakumplowałem z typem bawiącym się w kulturystykę od wielu lat, który ma 185cm wzrostu i waży 115-120kg z sylwetką bardzo podobną do Krzysztofa Piekarza z tego zdjęcia, tylko znajomy ma większą klatę. Jak mi ten ziomek pokazuje z jakimi dupami umawia się na