Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że katole nie potrafią uszanować cudzego zdania. Jak w ogóle im przemówić do rozumu, żeby zrozumieli co się do nich mówi?

Tyle lat już nie chodzę do kościoła, a za każdym razem kiedy wracam do rodziców jest darcie się, żeby iść do magów odprawiać gusła. Krzyki i szantaże, że "nie tak cię wychowaliśmy" lub "zaraz coś sobie zrobię". Zero zrozumienia tylko wyparcie, wrzeszczenie i rozkazy. Taki właśnie mam obraz katolstwa, krzykliwy i konfliktowy twór narzucający się wszystkim wokół. Zero zrozumienia tylko ekspansja pokroju tej muzułmańskiej dziczy.

#bekazkatoli #zalesie
  • 120
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mojemirabelki: ateista here żebyś mnie od katotalibow nie zwyzywał.
.
Po 1 zaczynasz wypowiedź od obrażenia kogoś.
(Katole to pejoratywne określenie)
Po 2 zakładasz że każdy jest jak 2 osoby (twoi rodzice)
Po 3 w wypowiedzi dalej obrażasz (magowie, porównanie do "muzułmańskiej dziczy)
Po 4 oczekujesz że ciebie ktoś potraktuje z szacunkiem a sam zachowuj się jak zwierze xDD
.
Czym się od nich różnisz? Tracą #gimboateizm a tego nie lubię
@Perun_93: To się nie przyznawaj. Ja mówię o subiektywnym obrazie prowincjonalnej religijności, który widocznie dotyka nie tylko mnie. Katolicy śpiewający jakieś piosenki o szopkach i pasterzach w swoim gronie mnie nie uwierają, a wyraźnie nawiązałem do pretensjonalnego narzucania religii innym. Rozsierdził mnie ten ton, ale ja tu jestem stroną pasywną. Stawianie natarczywych katolików w roli ofiary się tu nie uda.