Wpis z mikrobloga

30 lat :

1. Zawalone studia z powodu kilku życiowych potknięć, rozstania, stanów depresyjnych i nerwicowych
2. Kiepskie prace -> aktualnie mała firma zajmująca się budową maszyn dla odbiorców indywidualnych, dużych firm -> nie nazwałbym tego januszexem bo szefostwo, koledzy z pracy są naprawdę w porządku i służą pomocą na każdym kroku.
3. Jak na 30 lat słabe zarobki, porównywanie się ze znajomymi którzy coś w życiu osiągnęli.
4. Brak perspektyw i pomysłu na siebie.
5. Mieszkanie w domu ze staruszkami -> rodzicie na dole ja mam swoją część na piętrze ¯\(ツ)_/¯
6. Czasami powracające stany depresyjne tak jak dzisiaj gdy za oknem jest ładna pogoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

-> nie piszę z anonimowych wyznań bo mam już wyjebongo na to jak patrzą na mnie ludzie ¯\
(ツ)_/¯

Spróbujcie przebić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#depresja #neet #nerwica #fobiaspoleczna #przegryw
PapaSar - 30 lat :

1. Zawalone studia z powodu kilku życiowych potknięć, rozstania...

źródło: comment_1641117714ULP4r5mSajxsMqzSG6yC3a.jpg

Pobierz
  • 60
@PapaSar: w aglomeracji śląskiej serio nie ma nic lepszego? Nawet jakbys musial dalej dojezdzac? Katowice, Chorzow, Gliwice? (nie jestem z tych terenow, dlatego to pytanie, a nie zarzut)
@Mekeke2: W aktualnej pracy zarobię trochę więcej niż w poprzedniej chociaż i tak patrząc na zarobki w dużych miastach typu Wrocław itd. to śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby znaleźć coś lepszego trzeba mieć konkretne umiejętności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PapaSar:

1. Zawalone studia z powodu kilku życiowych potknięć, rozstania, stanów depresyjnych i nerwicowych

6. Czasami powracające stany depresyjne tak jak dzisiaj gdy za oknem jest ładna pogoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Rozumiem że leczysz się psychiatrycznie? Jak diagnoza?
@hansschrodinger: Aktualnie jest w miarę ok. czasami dopadnie mnie przysłowiowa chandra jak każdego człowieka. Parę lat temu gdy było gorzej stwierdzono nerwicę lękową + jakieś lekkie stany depresyjne i brałem jakieś leki po których chodziłem jak zoombie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PapaSar:

stwierdzono nerwicę lękową + jakieś lekkie stany depresyjne i brałem jakieś leki po których chodziłem jak zoombie


Jeśli leki źle działają to trzeba o tym powiedzieć lekarzowi i zmienić leki. To podstawa leczenia.
Do tego trzeba znaleźć dobrego lekarza, nie zawsze się na dobrego trafi.

Badałeś wit. D? Niedobór daje objawy subdepresyjne