Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1618
Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda dla rozbitków.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie 3 oficer wymienia przeterminowaną w łodziach ratunkowych a ja przyszedłem zobaczyć jak idzie progres prac żeby być pewnym czy nic mu się nie pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koszt jednej to około 17 zł (0,5 litra). Do jednej łodzi wchodzi 180 takich sztuk. W komentarzu też jedzenie jakie jedzą rozbitkowie.

Pozdrowienia z okolic Australii!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #praca #pracbaza
Caracas - Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda ...

źródło: comment_16415406033awk2JkM7acaDwVr4Hcc2U.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
Drogo by było


@hellfirehe: No właśnie pytanie. Te saszetki swoje kosztują i z tego co OP pisze trzeba je okresowo wymieniać bo sie przeterminowują. Taka pompka odsalarka mogła by chyba byc tej samej długowieczności co cała szalupa. A może nie, gdybam sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W przemyśle to samo:

Myszka zwhkla do komputera - 40zl

Myszka przemysłowa do komputera przemysłowego - 400zl XDDDDDDD


@korni007: Źle na to patrzysz, jak konsument.
W firmie płacisz te 360 więcej, żeby w razie czego jak ktoś #!$%@? coś tą myszką i ci z jakiejś wtryskarki wyjedzie #!$%@? a nie forma do jakiegoś panelu, to możesz dojechać bezpośrednio pracownika, a ten nie zwali winy, że to myszka źle kliknęła, bo ta
  • Odpowiedz
@Caracas: Tłuszcz palmowy, skandal! A ta woda to jest zwykła, czy z dodatkową ilością soli mineralnych dla odwodnionych? Kiedyś lekarz przypisał mi sole mineralne jak byłem chory i lekko odwodniony przez to. Smakowało słono, ale dobrze działało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wydaje 35 000 $ dolarów dziennie na samo paliwo a gdzie reszta kosztów


@Caracas: armator nie płaci za paliwo, tylko charterujacy

: Tak samo z komputerem ładunkowym. Zwykły komputer ale ma certyfikat i już cena x 15


Może być zwykły komputer, byle miał oprogramowanie.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Ja #!$%@?, jaki syndrom oblężonej twierdzy. Typ nawet nie zwrócił uwagi na twój pasek tylko wyjaśnił o co biega z cenami a ty z góry zakładasz że ma cię za idiotkę bo jesteś kobietą. Nawet przez myśl Ci nie przejdzie że możesz być po prostu idiotką, bez względu na swoją płeć xD
  • Odpowiedz