Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Pierwszy kontakt z #terraformacjamarsa w trybie #solo , bardzo przyjemne wrażenia, proste zasady dające dużo frajdy z rozgrywki. Na początku bieda z zasobami i kartami, ale jak się rozkręciło i zaczęło wszystko zazębiać to bajka. Udało się zterraformować marsa w 13 rundzie. Muszę sprawdzić w trybie dwu osobowym, walka o miejsca na mapie i premie, może być ciekawie.
Niewątpliwym ogromnym plusem jest fakt, że gra nie wymaga dużo miejsca.

#gryplanszowe #planszowki #grybezpradu
yneb - Pierwszy kontakt z #terraformacjamarsa w trybie #solo , bardzo przyjemne wraże...

źródło: comment_16422831742MN8KyeXWZ8HSTV7waEhM7.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackPowerRanger: mało komponentów, mało miejsca, proste zasady, duża regrywalność że względu na sporo kart, surowa w wyglądzie mi to pasuje. Też się zastanawiałem skąd fenomen, ja może się nie zachwycam ale jako taka lekko średnia gra super. Ty grałeś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: fakt jak karty nie dochodzą to może być krucho wydaje się. Muszę obczaić dodatki bo czuję lekki niedosyt możliwości.
@yneb fajnie, że się podoba. Losowość w terraformacji nie jest taka duża jak się wydaje. Jeszcze się ograsz i zobaczysz, że jak karta nie idzie to trochę inwestycji w produkcję kasy, a następnie kupowanie projektów standardowych. Na poczatku w ogóle ich nie używaliśmy, a teraz w kazdej rozgrywce ratują dupe lub powodują, że projekt z karty może zostać zagrany. Z dodatków polecam preludium. Jak na razie jestem po ok. 20 partiach i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo: tak jak w większości gier albo śmiem twierdzić że we wszystkich, żeby czerpać maksimum radości i możliwości musisz się ograć, jak 3 lasy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pekiel: jakbym od początku dodał sobie te punkty za wodę, a co tym idzie euro to może w tej 14 rundzie by było mnie stać na te 5 oceanów z projektów standardowych.