Wpis z mikrobloga

Witam drogi użytkowników Vikopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie tracąc czasu i wbijając się w algorytm, już na "jutu" dostępny jest nowy film. Poruszyłem w nim historię Andrzeja Kolikowskiego ps. "Pershing", lidera gangu ożarowskiego, oraz domniemanego szefa "Mafii Pruszkowskiej". Nie spoilerując, polecam obejrzeć, zostawić subskrypcję, kciuka w górę i będę uszczęśliwionym mireczkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Pozdrawiam was mireczki!

Autorski tag, może ktoś zaobserwuje - #kryminopedia
Tagi dla zasięgu - #mafia #przestepczosc #kryminalne #kryminologia #mafia #youtube
Kryminopedia_YT - Witam drogi użytkowników Vikopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie tracąc czasu i w...
  • 4
@Kryminopedia_YT: Mirku, taka sugestia - jest bardzo dużo kanałów/materiałów o polskich gangsterach. Zacznij może od mniej znanych kwestii niż czołowi przestępcy. Wydaje mnie się, że właśnie takie smaczki, których nie ma na pęczki pozwolą na wybicie się.
@MrSzakal: Cześć Szakal ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam jestem typem, który lubi te mniej popularne smaczki i takie materiały, których nie ma na Polskim youtube, ale chętnych do oglądania takich materiałów jest proporcjonalnie mniej, uwierz mi. Dla porównania, sprawdź jak przyjął się u mnie El Chapo, pomimo tego, że jest w miarę popularny, materiał o zagranicznym przestępcy nie wkręcił się tak dobrze w algorytm, jak chociażby Nikoś