Wpis z mikrobloga

Cześć, pytanko chciałbym szlifować swoje umiejętności gry na gitarze. Często mam tak, że mam okres w którym potrafię spędzać po kilka godzin dziennie przez miesiąc a potem wszystko rzucić i nic nie ćwiczyć w następnym miesiącu.

Zauważyłem, że stanąłem w miejscu i zastanawiam się nad jakimś kursem nawet płatnym np. Berntha lub Modern Guitar Course gdzie także nauczyć mógłbym się teorii muzyki. Czy ktoś ogarniający może polecić jakieś darmowe/płatne lepsze rozwiązania gdzie wszystko będzie w jednym miejscu i dodatkowo fajnie wytłumaczone?

#gitara #gitaraelektryczna
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k4cz0r: darmowy w wiekszosci jest Justinguitar.com gość ma fajną strukturę kursu. A jesli masz kase na dodatkowy content i appki to tym lepiej. Z tego co wiem powoli tez polskie napisy sie pojawiaja, z naciskiem na powoli :)
@k4cz0r: moge polecic Ci appke yousician, ale tutaj musisz byc czujny i traktowac ta apke jako cwiczenia i zbior fsjnych piosenek. Zeby nie przyszlo Ci do glowy nauka tylko z yousician poniewaz nauczysz sie grac,ale tylko z apka, bez niej nic nie zagrasz. Do Tego jako glowna baza tez polecilbym justin guitar, bazoka z polski (mega zbior wiedzy) a jak to Twoj kompletny poczatek to dwa kursy na kanale: Pan od
w żadnym nie widzę kto gra i jak gra


@k4cz0r: ale o co dokładnie chodzi? Chcesz wiedzieć kto prowadzi zajęcia? Instruktor posiadający conajmniej podstawowe umiejętności, na początek w sam raz, a jak uznasz, że to nie to to rezygnujesz.
@k4cz0r: hej, ten synner to za darmo? Co do instruktora, idz zapisz sie, na pewno nie bedzie to ktos zielony tylko gitarowy pasjonat. Na dniach ide tez na pierwsza lekcje do centtum kultury, 150zl za 4 lekcje w mirsiacu to chyba nie tragedia
@fusse: Tak za darmo i na razie jest kozak. To bardzo tanio, ale znalazłem opcje mi pasującą w 100% czyli lekcje na skype tylko ciekawe jak to będzie wyglądać, zapisze się i spróbuje ale najpierw tego Synnera ogarnę.