Wpis z mikrobloga

Wolski o Bartosiaku XD

"Poruszył pan kilka ważnych kwestii. Co do wizji mecenasa Bartosiaka – myślę, że planowanie reform armii należy zostawić wojskowym. Ja, mimo całkiem spory wiedzy, nie ośmielałbym się mówić wojskowym, jak oni coś mają robić. Mogę coś zasugerować, ale mam dużą pokorę wobec swojej wiedzy i niewiedzy jednocześnie. Dlaczego? Żaden cywil nigdy nie będzie miał takiej wiedzy, jaką mają generałowie z konkretnym doświadczeniem z pola walki i wiedzą nabytą w amerykańskich szkołach wojskowych. To ludzie, którzy mają dostęp do informacji niejawnych i ściśle tajnych. To są profesjonaliści. Dajmy im pracować. Oczywiście wojsko można krytykować, bo to nie jest święta figurka. Ale trzeba mieć świadomość, że każda genialna koncepcja stworzona przez cywila może rozsypać się w kilka dni po rozpoczęciu konfliktu."

https://weszlo.com/2022/03/06/jaroslaw-wolski-wywiad-wojna-na-ukrainie/
#ukraina
ZOOT - Wolski o Bartosiaku XD
 "Poruszył pan kilka ważnych kwestii. Co do wizji mecen...

źródło: comment_1646587989piEMxeOfy1X7pvLZ33Brof.jpg

Pobierz
  • 70
@ZOOT: lepiej na dupie siedzieć i nic nie robić tylko komentować.
Ktoś próbuje wojenkę wolski bartosiak uskuteczniać.
Wolski co jakiś czas sugeruje coś o bartosiaku. Chyba ma jakiś kompl3ks bo bartosiak o wolskim nic nie mówi.
@antyfoliarz: przyznaje że strzeliłem totalną gafę, bo byłem w pracy i czytałem jednym okiem twój wpis, natomiast, mój ostatni komentarz, jest absolutnie poprawny, założę się o każde pieniądze że opacznie zrozumiałeś słowo "postkomuch" w moich wypowiedziach, nie winię cie za to bo totalnie się nie określiłem, nie wyjaśniłem o co mi chodziło, lecz skoro tak łatwo przychodzi ci wyzywanie, to ha tfu na ciebie, idź chwasty rwij :)
faktu że masz