Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś da radę mi pomóc w #handel, miesiąc temu sprzedałem laptopa na Allegro lokalnie (sześcioletni sprzęt z dyskiem SSHD), na aukcji dokładnie zaznaczyłem specyfikację. Po miesiącu, użytkownik który kupił ode mnie laptopa na licytacji, każe mi zwracać 150zł bo nie ma dysku SSD i został oszukany. Po swoim sprzeciwie, gość zgłosił sprawę do Allegro. Samo Allegro każe mi rozważyć decyzję w sprawie reklamacji. Tylko co ja mam reklamować, skoro laptopa wydałem taki jaki był opisany? Pierwszy raz spotyka mnie taka nieprzyjemna sytuacja z wyłudzaczem, ma ktoś z was pomysł co zrobić z tym gościem? Ze swojej strony nic nie zawiniłem.

#kiciochpyta #allegro #allegrolokalnie
Matrix019 - Mirki, może ktoś da radę mi pomóc w #handel, miesiąc temu sprzedałem lapt...

źródło: comment_16510773898jknpbfeh8ooM5DpvWaElf.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Matrix019: Ewidentnie jest debilem, niestety. Jak ktoś chce cie #!$%@?ć to przynajmniej się #!$%@? w pewnym momencie bo za trudna ofiara, debil będzie się sprzeczał bo "wie swoje".
  • Odpowiedz
@Matrix019: Pewnie już zrozumiał swój błąd, ale zamiast dumnie przełknąć gorycz porażki jak mężczyzna to brnie w zaparte przerzucając winę na Ciebie. Nosz #!$%@? wziąłby się za rozwój osobisty, znalazłby porządną pracę to by sobie te 150 zł odrobił w 1-2h żeby kupić SSD, a tak to marnuje swój i Twój czas oraz nerwy, gdzie tego czasu pójdzie wielokrotnie więcej na przerzucanie się wiadomościami i pismami. Gdzie tu sens i logika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Distrust: To jest jakaś osoba która ma za dużo wolnego czasu i będzie się bawić tak czyimś kosztem. Wolnego wieczoru i fajnego wieczoru mi już nie naprawi i tylko zmarnował. Mam tylko nadzieję, że Allegro też zachowa się jak powinno, dzisiaj nie mam do tego siły. Jutro ze spokojną głową będę z tym walczyć.
  • Odpowiedz
@Matrix019: no cóż, nie ma niezgodności z opisem więc o żadnym roszczeniu reklamacyjnym nie ma mowy, oby tylko trafił się rozgarnięty pracownik allegro a nie jakiś debil bo kupujący już wyczerpał limit takich z nawiązką
  • Odpowiedz