Wpis z mikrobloga

@pwone: Nie znam nikogo komu x2 urosło, a znam wielu kredyciaży, urosło in po kilkaser złotych max a nie że niby dwa razy także tego…
  • Odpowiedz
Pozdro u mnie z 2700 na 4400 i jest to rata po poprzedniej podwyżce. Czuje ze na koniec roku bedzie 5000. Oczywiscie stała stopa w momencie brania kredytu to był jakis kosmos. Generalnie nienawidzę banków. Pierwsza hipotekę brałem w 2009 roku wtedy oprocentowanie było kosmiczne jak teraz. Do tego banki zarabiały na wszystkich możliwych ubezpieczeniach i innych pierdołach. Dla mnie to złodzieje :)
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: wycena nieruchomości w chwili obecnej to ponad milion PLN, mieszkania w okolicy znacznie zyskały na wartości w ostatnim roku przez planowane inwestycje (ponad 35%). Wartości transakcyjnej nie znam, bo nie zamierzam sprzedawać.


@EconomicDisruption: Zawsz się dziwię na jakiej podstawie ludzie nadal wyceniają tak wysoko nieruchomości. Kto wam ma to ewentualnie kupić przy takiej inflacji i problemach z kredytami xD.
  • Odpowiedz
@EconomicDisruption: "Jakieś pytania? :D"


Jak to jest być ekonomicznym analfabetą?
Czy w szkole nie miałeś przedmiotu typu "Podstawy ekonomii", albo "Podstawy przedsiębiorczości"?
Na czym musisz oszczędzać, żeby być w stanie spłacać kredyt?
Masz myśli samobójcze?

@inko-gnito najlepszego jest, że 99% osób które ciśnie bekę z kredyciarzy, dwa, no może trzy lata temu, same miały zerowe pojęcie o stopach procentowych, a hitem będzie jak zwykłe, że ci którzy #!$%@? kredytu pod korek
  • Odpowiedz