Wpis z mikrobloga

@MEKORRO: tam jest osprzęt Microshift + korba Shimano (ale robiłem research i powinny dać radę), cena to 2699. Chciałem brać RC520, on jest chyba na Sorze za 3800, ale nie ma ich na stanie
@MEKORRO: ja nie mam pojęcia. zrobiłem niewielki research na wykopie na temat Tribana i wziąłem, z racji, że nigdy nie jezdzilem na szosie to przez pierwszy sezon wystarczy mi jak będę tylko umiarkowanie zadowolony, jak ogarnę, z czym to się je to może wymienię na coś ciekawszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nigdy nie jezdzilem na szosie to przez pierwszy sezon wystarczy mi jak będę tylko umiarkowanie zadowolony, jak ogarnę, z czym to się je to może wymienię na coś ciekawszego


@Zielczan: żałuję że wcześniej nie zdecydowałem się na kupno roweru. Wszyscy demonizowali szosę że niewygodne i tylko dla prosów. Prawda jest taka że szosa to super rower, szczególnie jak ktoś chce robić długie trasy i trochę pozwiedzać. A i w teren da
@Paczek_w_masle: ja kupiłem w zeszłym sezonie crossa i on też był spoko, latałem całkiem szybko i daleko, ale jeśli wyhandluję szosą kolejne km/h prędkości i będzie łatwiej jeździć to super. IMO to nowoczesne szosy takie dla ludzi to są fajne rowery rekreacyjne. A teraz nie możesz kupić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielczan: kupiłem w tym sezonie. Rok temu dziewczyna mnie przekonała żebym sobie kupił rower, to wziąłem jakiś najtańszy. No i w tym roku go sprzedałem po 130 km. W tym roku na szosie zrobiłem już 260km, a będzie dużo więcej.

Gdybym kupił dwa lata temu szosę, to miałbym o wiele fajniejszy osprzęt i może lepszą ramę. Mimo wszystko cieszę się z zakupu, bo przy okazji zaspikoiłem chęć majsterkowania. Trochę się nagrzebałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielczan: prawdopodobnie to
https://www.specialized.com/pl/pl/diverge-a1-cen/p/107484?color=197307-107484

Kilku mireczków ma jakąś wariancję tego modelu. Trochę się naciąłem, bo miał być gravel. Producent twierdzi że tam wchodzi opona 38mm (jak w Tribanie), ale tak naprawdę max jakieś 33c. Tak więc mam szosę endurance z bardzo wytrzymałymi kołami, które pozwalają jeździć na oponie 28c bez stresu po lesie chłopu 100 kg wagi. Bardzo fajnie się na nim jeździ, jest to zaskakująco wygodny rower. Na trekkingu strasznie
@Paczek_w_masle: a to jednak wyżej ode mnei, ja się może zdecyduję za rok :D do tras offroad mam bardzo przyjemnego crossa Lazaro, ale rozbudowałem ostatnio tak bazę kwadratów, że ciężko było mi już na nim jechać długie dystanse, liczę, że na szosie będę jechał szybciej + cały dystans bedzie łatiwejszy do pokonania, więc bede jezdzil dluzej