Wpis z mikrobloga

@damw:

Mój stary to fanatyk klocków lego. Pół mieszkania z------e klockami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi klocek czy baseplate i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo
  • Odpowiedz