Wpis z mikrobloga

Gardzę programistyczną kastą serio. Tylko przez znajomości da się dostać gdziekolwiek. Znam podstawy programowania w C++ łącznie z programowaniem obiektowym, wiem co to klasy, metody, obiekty, umiem to zastosować. Zawsze gdy pytam się czego powinienem się nauczyć żeby dostać pracę jako junior to słyszę że powinienem zrobić jakiś swój projekt, jakąś grę czy coś xD Mam to zrobić w konsoli? Ja nie jestem #!$%@? grafikiem, a w pracy przecież nie musiałbym odpowiadać za wszystko od A do Z. Wam tak już zeżarło mózgi, tylko byście chcieli zarobić, zarobić i żeby nikt nowy się nie przebił.

Do Częstochowy chyba pójdę na pieszo jakby mi ktoś powiedział co mam się nauczyć żeby mnie gdzieś przyjęli

#programowanie #informatyka #kasta #cpp #korposwiat #pracait #praca
  • 221
@Damixi: Nigdy nie byłem na żadnej rozmowie bo nawet nie śmię aplikować bo kasta mówi że jak nie zrobię sam projektu na który normalnie robi 50 osób w tym 20 seniorów to jak ja śmię śmieć
@Damixi: bahahahahah i to autystyczne poczucie humoru, porobiłem w nachy.
@Jamniki2: ale ja jeszcze nie startowalem nigdzie, zapytałem, CZEGO POWINIENEM SIĘ NAUCZYĆ :)

Elitę intelektualną naszego kraju przerasta odpowiedź na jedno pytanie? Czy może sami nie wiecie tylko wam pociotki pracę załatwiły? :)