Wpis z mikrobloga

@mdka: to zależy co robię, praca, siedzenie w domu bez klimy, wysiłek umysłowy to jest katorga w takich upałach. Rower i ogólnie aktywność fizyczna to ok poza bieganiem to ok. Albo taki dzień, że 8-16 w klimatyzowanym biurze, a potem spędzenie dnia na zewnątrz też ok.
@mdka:
Ja polubiłem upały, ale tylko na urlopie, w mieście jak muszę coś ogarniać w 30 stopniach to masakra.

W kwietniu nie miałem problemu podróżować po Omanie w 37 stopniach, ale tu wyjście po truskawki czy cokolwiek męczy i #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mdka: W pokoju rolety wewnętrzne na okna, picie dużej ilości wody- niekoniecznie bardzo zimnej, bo ciało musi ogrzać płyn do temperatury ciała i to też wysiłek dla ciała, spanie z otwartym oknem. Mało kto lubi upały. Mnie się podoba teraz tylko to, że jest długo jasno, bo w zimie było ciemno pół dnia.
@mdka: bardzo się mecze odkąd skończyłam 18 lat z roku na rok coraz bardziej :/ nie wychodzę z domu przeważnie no dzisiaj rano poszłam do Lidla i to był koszmar jakiś 9 rano i 30 stopni już kogoś posrało