Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
Nach Kolberg.

Dawno mnie nie było. Dziś legancko, ale nie inaczej było przez ostatnie 2 miesiące... Chyba przejąłem pociągi na tej linii po jednym z emerytów, który opuścił już nasze mury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę się przez ten czas wydarzyło, ale kompletnie pochłonęły mnie sprawy krwiodawstwa od zimy zeszłego roku. Czas powoli wracać na stare śmieci i dawać znać kiedy i gdzie możemy się spotkać na pociongach.


A dziś:
48071 PIRAT
04:16 Poznań Główny - Kołobrzeg 08:06
opóźniony przez wymianę lok i inne po stronie IC_

84102 SZYNDZIELNIA
10:57 Białogard - Poznań Główny 14:24

#atencyjnymaszynista #kolej #pracbaza #100twarzykolejarzy #pkp #intercity
Pociongowy - Nach Kolberg.

Dawno mnie nie było. Dziś legancko, ale nie inaczej było ...

źródło: comment_16576795805sI9i4xT7FU78tAmHKfHsu.jpg

Pobierz
  • 97
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@wargi-sromowe-mniejsze: jaki pamiętam z lat 80tych.
Na razie dziadem jesteś tutaj Ty.

Po pierwsze. Jeśli coś się działo z pociągiem, którym miałeś jechać, to mogłeś śmiało tutaj napisać o tym i zapytać ogółu pracowników Intercity czy ktoś coś wie. Zapewniam cię że ja albo jeden z moich kolegów którzy tutaj jesteśmy odpowiedzieli byśmy ci dość szybko o przyczynie takiego stanu rzeczy.
Po drugie. Skoro Twój pociąg był podstawiony w składzie zastępczym
Raz na rok człowiek musi skorzystać z usług PKP i się łudzi, że coś się zmieniło a to ten sam syf od dekad. Nawet smród w pociągu jest ten sam jaki pamiętam z lat 80tych.


@wargi-sromowe-mniejsze: Gadanie. Naście lat temu jeździłem regularnie pociągiem na trasie rodzice <--> studia i pamiętam co się wtedy działo. Przepełnione pociągi, plastikowe siedzenia, wieczne spóźnienia, wpychanie się ludzi na siłę (czasami ktos na dworcu zostawał), dopchaj