Wpis z mikrobloga

czyli tlou2 jest średnią grą ?


@przegro_pisarz: nie wiem, nie interesują mnie konsolowe ekskluziwy i nie za bardzo wiem, co to ma do tematu. Kojarzę tylko, że tlou2 padło ofiarą review bombingu, więc agregaty ocen trzeba brać z dużą rezerwą, zwłaszcza te, które umożliwiają ocenę tym ludziom, którzy produktu nie posiadają.

@NewBlueSky: też kiedyś odbyłem tutaj taką dziwną rozmowę, bo ktoś przekonywał mnie o tym, że w przypadku gier więcej
  • Odpowiedz
@Mar3czek: Tak po ludzku to zwyczajnie szkoda tego co zrobili z fabułą w TLoS2. Próba szokowania przemocą, jakiś absurdalny motyw z zemstą na Joelu, bohaterki oczywiście nie zniszczalne, jakby im głowę odciąć to tez by pewnie biegały. I wisienka na torcie, scena z seksem, która zwyczajnie jest obrzydliwa.
  • Odpowiedz
użytkownicy wystawili prawidłowe oceny,

bo chociaż gejplejowo lepsza

zmasakrowana przez postepowość fabuła


@Blaskun: XD

Czyli ogólnie gra lepsza od poprzedniej części, ale i tak dam 2.0 ponieważ bohaterzy nie zachęcali do czytania biblii, tępienia homosiów i nie promowali patriotyzmu? xD
  • Odpowiedz
konserwy na premierę waliły jedynki nie mając nawet PlayStation xD


@mentari: To tak jak ostatnio #!$%@? 1.0 na google lokal, który nie przyjął Mentzena, mimo że nigdy nie korzystali z jego usług (#!$%@?ąc od tego, że zepsuli oceny nie temu lokalowi co trzeba, bo nie potrafią czytać) xD
  • Odpowiedz
Zawsze mnie bawią komentarze w stylu jesteś homofobem/prawakiem i dlatego nie lubisz TLoU2. Może po prostu ludziom nie spodobał się główny twist i pomysł na fabułę (niezależnie od poglądów)? Albo desperackie próby wybielania Abby na każdym kroku? Albo nowi bohaterowie i jak niektórzy są traktowani (jak choćby Jesse)? Albo trailery, które oszukiwały kim będą główne postacie i wpływały na decyzje o zakupie gry (i późniejszy zawód u niektórych)? Albo granie nie fair
  • Odpowiedz
@Mar3czek: TLOU2 miało najlepszą fabułę w historii gier komputerowych. Dramat psychologiczny połączony z horrorem. Jak sobie pomyślę co wyczytywałem zaraz po premierze o transach i beznadziejnej fabule to mnie do dzisiaj krew zalewa. Dzieci chciały kolejną prostą bajeczkę jak Avengers, a dostaliśmy grę dla dojrzałego odbiorcy z historią, której nie doświadczysz nawet w kinie.
  • Odpowiedz
Ogólnie gra o kocie jest średnia, ale nikt nie wiązał z nią wiekszych oczekiwań, więc nie dziwię się wysokiej oceny. Za to co zrobili ze znaną i lubianą marką użytkownicy wystawili prawidłowe oceny, bo chociaż gejplejowo lepsza, to zmasakrowana przez postepowość fabuła trzeciej częśći rozczarowała graczy i tej ocenie też się nie dziwię xD


@Blaskun: Mówisz o jednej z najlepszych gier wszechczasów - The Last of Us 2, czy o jakimś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greg36: to też musi być review bombing bo niemożliwe, żeby ktoś oceniał niżej swojego "boskiego exa z psa" niż indyka o kocie na 4h.
Albo ta "najmocniejsza konsola na świecie" nie ma gier ( )
  • Odpowiedz