Wpis z mikrobloga

@NieistotneKto: spoko bliźniak, ale z małą działką kosztował dwa lata temu jakieś 585 albo nieznacznie powyżej 600. Ja kupiłem obok za 730k ze znacznie większą działką wtedy. Teraz ten mały stoi za 930k, ostatni się ostał. Jak nawet pójdą i spuszczą ostatecznie o 10% to i tak będą się z frajerów śmiać. Prędzej to będzie stało dalej i czekało na lepsze czasy niż on z ceny spuści na tyle, żeby go
@LuciusMiximus: Ta oferte juz widziałem kilka mies. temu za 750K.

Ja na OLX/Otodom obserwuje troche ogłoszeń i dostaje powiadomienia o obniżkach średnio ze 2-3x w tygodniu.

Natomiast te obniżki są kosmetyczne per strzał. Takie 10-15K obniżają i potem czekają kolejne kilka tygodni.

To będzie długi proces.
@NieistotneKto: ale nie pisz głośno bo zaraz Cie zwyzywaja od ruskich onuc (bo modna obelga dziś) i w ogóle to ze się #!$%@? znasz, kasy nie masz i nie będziesz miec i zamknij ta morde komunistyczna XDDDD

nie wiem kto tak wypisuje, w każdym razie ja od bardzo długiego czasu obserwuje, notuje i sprawdzam i tak- ceny mieszkań spadają + tracą na wartości przez inflacje (bazuje na cenie przeliczonej na euro).