Wpis z mikrobloga

190 878,12 - 37,04 = 190 841,08

Przeżyłem xD
Ae to był jednak hardkor... Pal sześć te 36 km, ale te podbiegi! czy raczej podejścia, bo nikt normalny nawet nie próbował biec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to w sumie nic, bo to błoto... ja pierdzielę. Miejscami na zbiegach trzeba było pędzić ile fabryka dała, bo jakakolwiek próba hamowania to była jazda na butach i gleba. Pod góręteż potrafiło dać się we znaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze pod koniec trasy takie mordercze podejścia że ŁOPANIEEE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale koniec końców było fajnie. Chciałem dostać #!$%@? - dostałem. Nadal fajniejsze to niż maraton ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłym zaskoczeniem były punkty żywieniowe. Kawałek arbuza to było to! (òóˇ)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie ( ͡ ͜ʖ ͡) l__kip
Pobierz
źródło: comment_1662827989h2Hrwv0WfTpDfXoilaronF.jpg
  • 22
@enron: jakie buty


@Sl_w_k_1: Asics Gel-Sonoma 6 GTX. Doskonale się spisały, dopiero koło 30 km zacząłem czuć lekkie chlupotanie. Poza tym świetna przyczepność na tym błocie - w Ustraboostach bym się zabił xD
Czytałem opinie, że gdy jest ciepło to są słabe - a było 15°C i nie miałem im absolutnie nic do zarzucenia.
@Sl_w_k_1: to jakie plany teraz?

Jakieś nudne maratony czy z górki na pazurki?

@Sl_w_k_1: teraz to się na chwilę wyleczyłem z biegów górskich xD
Najbliższe starty to Bieg Trzech Kopców i Cracovia 1/2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enron:
Wiesz jak patrzeć na przewyższenie i tempo to coś tam próbowałeś walczyć pod górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam jestem trochę z innej bajki biegowej i życie mnie nauczyło że na błoto nie ma dobrych butów.

To teraz musisz zacząć ćwiczyć łokcie na trzech kopców. Kopiec Kraka to mój teren biegowy i jak widzę to zejście i potem kładkę to szacun za odwagę.
Jest jeszcze
@Sl_w_k_1: no na B3K trzeba startować ostro przy samej taśmie, inaczej jest słabo... No i potem podbieg w Lasku Wolskim o szerokości jednej osoby daje popalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: tyś widział błoto, widać jaki kolor butów masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po drodze wyschło parę razy, co chwila zmiana pogody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratulacje, najważniejsze ze nie umarłeś wiec możesz biegać dalej bo żona cię nie zabije :D


@mozgogrdyczka: to się okaże jak dojadę do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)