Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1913
Kobieta mieszkająca w Kanadzie, przyleciała na pogrzeb matki i zapomniała dać księdzu kopertę "co łaska" ( )
Mam nadzieję, że dożyję momentu kiedy te sk#%#syny będą klęczeć przed świątyniami i błagać o jałmużne (°°

#katolicyzm #wiara #chrzescijanstwo #pogrzeb #bekazpodludzi #bekazpisu
Mega_Smieszek - Kobieta mieszkająca w Kanadzie, przyleciała na pogrzeb matki i zapomn...

źródło: comment_1663136428tBJEuHNi3uhSYpDAWR18rS.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Moja babcia zawsze mawiała, że jak ksiądz się na coś nie zgadza to należy zacząć szeleścić pieniędzmi. W taki sposób mój ojciec, który wyrzekł się wiary był wprowadzony do kościoła. Skuteczność 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 164
Sami się wykończą, jeszcze z 20/30 lat brakuje nam do zachodu gdzie kościoły są przerabiane na mieszkania bo nie ma zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: XD ładny fejk


@bb89: idź tam jeszcze katabasowi opendzluj kiełbe

ja wiem że wam katolom to o księżulkach nie wolno nic złego mówić bo to święci ludzie, ale ostatnie sytuacje pokazują że to ostre zwyrole, jak ten co pisał obcej kobiecie że oszczędza nasienie żeby ją przeorać
  • Odpowiedz
Ksiądz chamówa i wstyd, ale ona też zamiast kręcić i robić aferę w mediach mogłaby kasę za posługę zapłacić. 300$ za pogrzeb matki to dla wielkiej Kanadyjki taki problem? ZUS jej zwróci z nawiązką. Ciekawe, czy z firmą pogrzebową też tak pogrywa.
  • Odpowiedz
Ksiądz chamówa i wstyd, ale ona też zamiast kręcić i robić aferę w mediach mogłaby kasę za posługę zapłacić


@Romska_Palo_Ul_Laputa: Mogłaby. Ale czy nie o to chodzi w "posłudze", że tutaj datek jest dobrowolny? Inaczej to powinno nazywać się po prostu usługą, a ksiądz powinien zarejestrować działalność gospodarczą.
  • Odpowiedz