Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 963
To nie do wiary, jak doświadczenie życiowe może zmienić człowieka. Jeszcze kilka lat temu byłem wyznawcą Korwina, wierzyłem w Boga, nie trawiłem gejów, lesbijek i zawsze biegałem z białym orłem, na koszuli, oraz tępym uśmiechem na mordzie. Kreacja na patriotę, husarza czy nie wiem co mi się uebao w tej głowie.
Zacząłem czytać. Od jakichś gówien po książki naukowe. Zwiedziłem kilka krajów, gdzie poznałem ludzi innych wiar i poglądów - dziękuję im za to jak poszerzyli mój światopogląd. Otworzyłem się na ludzi innej orientacji. Okazało się że to tak naprawdę ja potrzebowałem pomocy, a Ci których najbardziej nie trawiłem mi ją dali. Sami... Bez proszenia. Tak jak ich kiedyś nie lubiłem to dziś bym za nimi "w ogień skoczył", pomimo że to "lewaki".
Jak to możliwe? Geje okazali się bardziej ludzcy od kolegów prawaków? Religia to stek kłamstw służących do sterowania słabymi jednostkami? Rząd nie ma własnych pieniędzy?
Przestałem oceniać ludzi przez pryzmat orientacji seksualnej czy politycznej.
Przychodzi mi na myśl jedno słowo - wolność.
Róbcie z życiem co chcecie, nie dajcie sobie sprać mózgu, bądźcie dobrzy dla tych, którzy Was szanują i kochają i nie dajcie sobie wmówić że jesteście gorsi. Wspierajcie innych i zawsze używajcie rozumu. Ludzie są naprawdę różni, ale dopóki nie robią krzywdy innym, starajcie się akceptować ich i i ich słabości.

#gownowpis #lgbt #4konserwy #wiara #ateizm
  • 117
@Niemamwiedzy wierzący, którzy #!$%@?ą się w życie ludzi, którzy religia nie są w żaden sposób zainteresowani sami sobie na to pracują. "Lewaki" nie narzucają Ci tego czy masz jeść mięso, kogo masz kochać, co masz robić że swoim ciałem, nie mówią nikomu co jest dobre a co złe strasząc jakimś dziadkiem na chmurce. Widzisz tę subtelną różnicę? Dostrzegasz ten drobny detal, że ludzie buntują się przeciwko zakłamanym i złodziejskim hipokrytom, którzy narzucają
@setmauz jak najbardziej można. Tylko że taki człowiek nie jest słabszym a po prpstu innym, być może błądzącym ale na pewno nie slabszym i gorszym.

@Agemaker jakby autor napisał cno zmienilem swoje podejście,katolicy to debile bez krzty rigczu" to miałbym wywalone. Jego poglądy jego sprawa. Problem w tym że autor pod płaszczykiem tolerancji i miłości bliźniego przemyca wątki szufladkujace ludzi i dzielące ich na tych słabszych (gorszych) I silniejszych (lepszych).
@Niemamwiedzy fakt jest taki, że jeśli ktoś wierzy w XXI wieku to sam siebie automatycznie podporządkowuje do szufladki z gorszymi ludźmi. Autor ukazuje różnicę w podejściu do życia, rzeczywistości i wielu innych kwesti w grupach, które są otwarte i potrafią współżyć z innymi i grupach, które są toksyczne i każdą innością od ogólnie przyjętego modelu grupie gardzą i dyskryminują. Generalnie w dzisiejszych czasach nie ma chyba gorszego sposobu na życie niż w
@Niemamwiedzy fakt jest taki, że jeśli ktoś wierzy w XXI wieku to sam siebie automatycznie podporządkowuje do szufladki z gorszymi ludźmi. Autor ukazuje różnicę w podejściu do życia, rzeczywistości i wielu innych kwesti w grupach, które są otwarte i potrafią współżyć z innymi i grupach, które są toksyczne i każdą innością od ogólnie przyjętego modelu grupie gardzą i dyskryminują. Generalnie w dzisiejszych czasach nie ma chyba gorszego sposobu na życie niż w
Nie wiem czym się różnisz od katola zaglądającego ludziom do łóżka i mówiącego im że ruchanie się chlopa z chłopem to przejaw degeneracji.


@Niemamwiedzy: tym czym różni się osoba która atakuje kogoś, od osoby która odpowiada przemocą w obronie własnej. To katole w Polsce wprowadzają zakazy i wtrącają się w życie, bo napisali coś w ich książeczce, nie lewacy.
ale dopóki nie robią krzywdy innym


@grzesiek23Gda: tyle tylko, że demokracja polega na tym, że oni robią mi krzywdę ¯\_(ツ)_/¯ Możesz sobie kochać ludzi jako jednostki ile chcesz, ale szczególnei przez ostatnie 2 lata mogłeś tylko patrzeć jak większość popiera 'rozwiązania', które doprowadziły do tego gówna w którym jesteśmy teraz i krzyczeć w ciszy.
tylko czy powodem dla którego należy ich #!$%@?


@Niemamwiedzy: nie wiem czy trzeba ich #!$%@?ć. Ale jeśli oni nie potrafią zrozumieć, że ludzie chcą sobie po prostu żyć i nie każdy musi wierzyć w ich mambo jambo czy się nawet stosować, bo nie każdy wierzący jest radykałem. Nie ma tolerancji, dla braku tolerancji.

Mówienie "hurr durr dlaczego tak mówisz o wierzących" to jak mówienie Ukraińcom "ale wy też w tej wojnie