Wpis z mikrobloga

@pabl0esc0bar: 6 lat łącznie, 4 w .netcie,, tylko Core 2.1/5+, Azure, Blazor, trochę reacta/angulara, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i projektem, pracy z klientem i devopsowaniem. Byłem człowiekiem od wszystkiego generalnie, więc doświadczenie zdobyłem dużo szybciej niż większość
@pabl0esc0bar: Niby tak ale IMO trochę żałuję wyboru, za Reactowców firmy się teraz spuszczają, bardzo łatwo nawet o 80 eur/h dla seniora, a siedzisz i kolorujesz przyciski, rekrutacje też normalne, a nie jakieś #!$%@? ToDo API w kółko albo szukanie palindromów na czas. Nawet z backendowych rzeczy w NodeJSie jest np. dużo lepiej, o wiele więcej ciekawych ofert za te same albo większe pieniądze. Startupy w świecie .NET/Azure praktycznie nie istnieją,
To zależy, jak chcesz robić coś ciekawego, np. z blockchainem to raczej nie w .NETcie. Tak na pierwszy rzut oka ciekawsze projekty są pisane w Node, Golangu i ew. RoR. Najlepiej płatne są w Javie. Wiadomo, że są wyjątki od reguły no ale .NET zawsze był dosyć 'corporate'