Wpis z mikrobloga

Czuję straszny #cringe widząc te wszystkie memy o "guwniarze z paletkom". Humor balansujący między #gimbaza a #grazynacore. Może na początku jeden czy dwa memy były zabawne, ale wszystko ma swoje granice xD

Tak samo te memy z kotami, czy np o Zełeńskim "prezydent tut" itd. Mam wrażenie, że tworzą je jakieś pryszczaci 15 letni koniobijcy, których buzujące hormony powodują wysokie podniecenie z każdej sytuacji, która ich interesuje.

Ogólnie to mam wrażenie, że poziom humoru na wykopie mocno obniżył loty. Kiedyś królowały tu dobre #pasta, trollowanie ludzi, różnego rodzaju akcje po których huczał cały internet (patrz: Galeria Krosno), a obecnie gorące są zaspamione jakimś gimbocontentem. Przypomina mi się trochę 2011 rok i humor z demotywatorów, komixxów i innego tego typu portali.

Odnoszę wrażenie, że przyczynił się do tego rozwój farm trolli politycznych (z każdej partii, środowiska), który zniechęcił normalnych użytkowników do dalszej działalności, a także działania moderacji. W tej chwili na Wykopie 90 % osób to albo partyjniacy postujący w imię swoich chlebodawców, albo właśnie wspomniane bezbeki.

Zauważyłem też, że poprawność polityczna wleciała tu mocno i ogrom osób, które potrafiły naprawdę człowieka rozbawić, zakończyło swoją przygodę z platyną na koncie. A że nie każdy chce wracać oknem tam, gdzie wyleciał drzwiami, to niestety sporo śmieszków dało sobie spokój i mamy co mamy.

#wykop #przemyslenia #humor #lolcontent #heheszki #afera #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 2
To. Szczególnie poprawnosc polityczna, ale skoro w 2010 roku było inaczej to po prostu różnice pokoleniowe. Czego oczekujesz po pokoleniu wychowanym na tabletach i tiktokach?