Wpis z mikrobloga

Kto pyta nie błądzi - potrzebuje wziąć pożyczkę na remont mieszkania, 40 000 zł. 27 lat, zarobki 3800 na rękę, umowa na czas nieokreślony, nie mam żadnych innych kredytów/rat. Na co konkretnie zwrócić uwagę i co wiedzieć, zanim taką pożyczkę wezmę? Wszelakie terminy jak wibor itp to dla mnie czarna magia, więc będę wdzięczny, jak ktoś "na chłopski rozum" mógłby wytłumaczyć, czy mogą mi nagle potroić kwotę do spłaty.

Mam konto w ING, i tam chyba też jest najkorzystniejsza oferta, przy 40k na 5 lat, miałbym do spłaty 850~zł co miesiąc.

#finanse #kredyt #pozyczka #kiciochpyta
  • 4
@Adziorroo: W zeszłym roku brałem dokładnie 40K w Aliorze oprocentowanie stałe czyli WIBORY mnie nie bolą. Do oddania 44, rata ok 1250. Wtedy stałe oprocentowanie było dostępne na max 3 lata. Od tego czasu sporo się zmieniło. Jak weźmiesz stałe to wiesz ile masz do oddania. Jak zmienne musisz liczyć się z wahaniem WIBORu w perspektywie czasu.
@Adziorroo: Zapraszamy do nas :) Wniosek o pożyczkę gotówkową złożysz w Moim ING, w zakładce Oferta ING/Kredyty i pożyczki. Jeśli wcześniej chciałbyś sprawdzić symulację spłaty lub masz jakieś pytania co do kredytu - zapraszamy do kontaktu przez Czat w aplikacji lub telefonicznie z naszymi specjalistami +48 32 357 00 79