Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem srać i tak mnie naszło na nocne przemyślenia i rozkminy na kiblu
Myślę sobie, że zostaliśmy zaprojektowano w jakiś totalnie #!$%@? sposób. Jeśli żyjemy w symulacji to na jakimś hardcorowym poziomie trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zęby nie odrastają więcej, niż jeden raz, jak za dużo #!$%@? bo tak masz, albo po prostu masz problem z kompulsywnym żarciem to tyjesz, szczególnie gdy się nie ruszasz.

A pomyślcie o ile łatwiejsze byłoby życie, gdyby, idąc wg tych przykładów, zęby odrastały za każdym razem i nie trzeba by było zostawiać kilku wypłat miesięcznych u dentysty i gdyby cały syf, niezdrowe żarcie, które spożywamy było zawsze w 100% wydalane z organizmu, a przyswajały by się tylko te zdrowe, wartościowe produkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozkminy #przemyslenia #nocnazmiana #przegryw #zycie #jedzenie #odchudzanie #zeby #stomatologia
  • 4
@viciu03: Ewolucja zadbala o zwby do gryzienia, a nie do wygladu, dlatego nie trzeba miec wszystkich.. a gdyby odrastaly, to chyba musialyby stale rosnac nowe i wypadac, ciagle ktoregos by brakowalo. Jestesmy w celu na tyle zeby sie rozmnazac i przekazywac geny( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elukubracja_depresji: no nieee. Bo mógłby być taki system, że organizm wyczuwa kiedy tracisz zęby np i wtedy wyrasta ci nowy.
Generalnie możliwości było wiele, ogranicza nas tylko wyobraźnia, a jednak jest tyle niedociągnięć. Ewolucja nie wykazała się zbyt dużą kreatywnością xD
@viciu03: Ja myślę, że są odkryte świetne specyfiki na zęby. Ale nigdy nie zostaną wprowadze w obieg, ponieważ dentyści na całym świecie szybko by splajtowali. My, jako zwykłe szaraki nie wiemy wielu rzeczy...