Wpis z mikrobloga

@3mortis: Problem w tym, że Ty porównujesz Eldena do poprzednich gier From, a tu chodzi o wybór najlepszej gry TEGO roku. Dlatego nie porównuj do starych gier, tylko wskaż lepszą, która wyszła w 2022.
@snickersfgh: @3mortis: @BShKF: ja ogólnie nie lubie souls-like, a fanem starego God of Wara jestem i..

Eldena przeszedłem w miare z przyjemnością (gra po 60% zaczyna się jednak mega nudzić i być wtórna) ale udało mi się skończyć i nawet fajnie się grało ale zdecydowanie nie typ gry dla mnie.

GOWa skończyłem na najniższym poziomie trudności bo walka tam jest mega żmudna. Nie chodzi nawet o to że ciężka
Eldena przeszedłem w miare z przyjemnością (gra po 60% zaczyna się jednak mega nudzić i być wtórna)

No ale Elden warstwe fabularną ma zrypaną i nudną


@sorek:

Problem w tym, że Ty porównujesz Eldena do poprzednich gier From, a tu chodzi o wybór najlepszej gry TEGO roku.


@BShKF: No fakt, moze zle do tego podchodze, nie Twierdze ze god of war ma byc gra roku zamiast ER ale jakos tak
pentiment


@3mortis: gry indie to teraz prawdziwie dobre gry które się bedzie wspominało przez lata. Slice & Dice to GENIALNA gra o której mało kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: God of War PC skasowałem po kilkunastu godzinach gry, bo mnie wynudził niemiłosiernie, poza tym ciężko mi było spamiętać dziesiątki kombinacji ciosów i kombosów na klawiaturze grając raz w tygodniu lub rzadziej. Jakieś 200 zł w plecy, tak samo po kilku godzinach mega nudnego i drewnianego RDR2, więc łącznie ok. 400 zł w plecy....

Nie wiem czy zabierać się za Elden Ringa.

Trochę uzależniłem się od gier online pokroju L4D2,
@sorek: Nie będę się kłócić, ale pierwsze godziny bardzo mnie wynudziły. Czytałem też opinie o tej grze i są skrajne: albo genialna albo nudna. Dla mnie nudna, drewniana, powolna, z dziwnym sterowaniem. Przeciwieństwo GTA5, które dla mnie było genialne. Pierwsze godziny Cyberpunka czy GTA5 od razu mnie wchłonęły, ale wszystko zależy od tego jaki kto ma gust i na jakim etapie życia jest :)