Wpis z mikrobloga

@DosKapp4: No nie do końca.
Tego typu shitposty jak na screenie na Facebooku można przeczytać wiele, to że wykop w większości jest przeciwko to jedno - większość tutaj to osoby młode, których to dotyczy, ale reszta społeczeństwa wygląda całkowicie inaczej, zwłaszcza te obsrańce urodzone w czasach PRL zwani boomerami.
NaczelnyWoody - @DosKapp4: No nie do końca.
Tego typu shitposty jak na screenie na F...

źródło: comment_1670524160lI7GfkUVzVYHQNqvoRdstE.jpg

Pobierz
Normalny kraj: przeprowadzimy referendum, sprawdzimy czy nasi obywatele chcą powrotu obowiązkowej zasadniczej służby wojskowej

Polska: ch&] ku#!@ zadzwoń do Sieradza, niech zaczną wysyłać powołania do Mirków, zobaczymy co się stanie


@DosKapp4: W sumie genialne.
Koszt referndum 100 mln. PiS tutaj ogarnął to za cenę wysłania kilku świstków papieru w jednym regionie.
I jak tu nie oceniać ich jako najbardziej kompetentna partia w Polsce?
@NaczelnyWoody: mam ziomka który gorąco uważa, że taka służba to spoko rzecz, ale niefortunnie "żałuję, że dałem się wmanewrować w kat. D" (chłop rocznik 1991 więc kwalifikacje w WKU miał w 2010, czyli jak pobór był akurat znoszony, więc musiał się o nią postarać; wizualnie chłop jak dąb, zdrowy). Oczywiście dwójka kaszojadów w wieku do 8 lat. I on mi mówi, że ludzie mają obowiązki wobec ojczyzny. Otóż mężczyźni w jego
@DosKapp4: jak by wyszlo w referendum, że chętni to co? Poszedlby czy dalej pierdo...ił? W wyborach wyszlo, ze ma ezadzic pis inwyjdzie pewnin3 raz i co tonzmiejiandla ciebie bo i tak siedzisz i arzekasz. To vi powiem jak by bylo. Referendum wykazaloby, ze polacy sa za 33 dniowymi cwiczeniami Doskap stwoerdza, ze glosowaly glownie stare baby, w tvp pis byla propaganda za cwiczeniami, referendum hylonw dzien a w dzien to wiekszosc
@NaczelnyWoody tylko wiesz, na FB to fejk kont z farmy troli może być nieskończoność i można będzie odczuć że panują inne nastroje. Co innego jak przyszłoby głosować na referendum; ilość uprawnionych do głosu jest ograniczona, a przez wzgląd że sprawa tyczy się młodych to i nawet frekwencja byłaby wyższa niż przy wyborach prezydenckich/samorządowych/parlamentarnych.