Wpis z mikrobloga

Witam po banie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Za co siedziałem? Kolega Maximilian poczuł się urażony zwrotem "@l3stko to ci mamę chyba d__, skoro go tak często we wszystkich znaleziskach wspominasz", gdzie go zawołał do komentarza kompletnie z dupy, chyba o Rosji jeśli dobrze pamiętam. Co ciekawe - miałem już dwa bany - za dwa zmoderowane komentarze. Nie miałem ostrzeżeń, ani usuniętych innych treści. Dokucz neuropkowi = ban. ( ͡º ͜ʖ͡º) A na tym samym portalu neuropek może innych nazywać codziennie przygłupami i takich komentarzy moderator nie chce usuwać. Neuropek może także w każdym komentarzu pisać "Ha tfu na Korwina przyszły grób" i wszystko w porządku. ¯\(ツ)_/¯ Mowa nienawiści, ale pozytywna.

Pozdrawiam też drogiego @Kryspin013, którego rzekomo "wołam do dwo wpisów" tylko po to, aby go "poobrażać i pookłamać sobie, a jak mi odpowiedział to dodałem na czarno i usunąłem koment". Sprawdziłem moje wpisy. Zawołałem cię do jednego i w nim dałem cię na czarną listę, bo zwyczajnie nie miałem siły czytać twojego pierd_nia głupot i tego jak się dalej pogrążasz. Nie pamiętam innego mojego wpisu, w którym cię wołałem. Odświeżysz mi pamięć? Bo przecież nie kłamiesz. Prawda?

Oto "dwo moje wpisy", do których cię wołałem: https://www.wykop.pl/wpis/68557901/jak-wyglada-dzien-wolny-od-szkoly-dla-neuropka-nie/

Btw. widzę, że wciąż dodajesz komentarze co 40 sekund przez cały dzień. Fajne hobby. xD

@ItsGrN ty to też dobre jesteś. xD Pokazałem ci w tym znalezisku (https://www.wykop.pl/link/6902643/comment/112171359/#comment-112171359) jakie są moje ukierunkowania polityczne co bardzo fajnie zignorowałxś. Dlaczego tak usilnie mnie z koleżkami powiązujecie z prawicą, wyznawcami Korwina czy Brauna? Zbyt bystre nie jesteście, ale bez przesady. xD

Fajnie się czytało na urlopie jak coraz więcej ludzi ora MgławicęRaka w znaleziskach, który zamiast jakkolwiek z sensem odpowiedzieć, walił swoimi bezbeckimi komentarzami zupełnie ignorując zadawane mu pytania i tematy dyskusji. Niedługo znów pora na zmianę konta, jak to robi za każdym razem jak już się całkowicie skompromituje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #neuropamanipuluje
USSCallisto - Witam po banie. ( ͡º ͜ʖ͡º) 

Za co siedziałem? Kolega Maximilian pocz...

źródło: comment_16707202755jlfCbIBNKrh8V9ca4Tz2i.jpg

Pobierz
  • 4