Wpis z mikrobloga

Ogremaxing. Przyjemna sytuacja. Poszedłem pierwszy raz od dłuższego czasu na siłownie komercyjną. Przyszły dwie julki z oskarkami - w czwórkę. Robiłem najpierw ciągi tam 250 kg na serie a później klatę 150 kg na serie na kilka ruchów. Tak się złożyło, że oskarki robiły to samo obok a dziewczyny chyba przyszły tam im kibicować i oni po 60 kg tam katowali. O ile na początku dyskretnie patrzyły na mnie, a nie na oskarków, to później już miały #!$%@? i usiadły na ławce i patrzyły już na chama ciągle. Oczywiście, ze nie było, nie patrzyły na mnie okiem pożądania a bardziej coś w stylu

"#!$%@? #!$%@?, ale potwór, zaraz sie zrzygam" lub "ohydne ale oczu oderwać nie można"

Ale dało mi to jakaś satysfakcję. Wydarłem #!$%@?ę jak ogr na ostatniego repa zostawiając po sobie pot z zapachem dominacji; w glorii zwycięstwa wróciłem do jaskini dalej kuć dupę i #!$%@?ć jak świnia

#przegryw #ogremaxing #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Ogremaxing. Przyjemna sytuacja. Poszedłem pierwszy raz od dłuższego czasu ...
źródło: comment_1670965984IuoxFeafjJvGwF5DOHe3ex.jpg
  • 36
@Kasahara: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!