Wpis z mikrobloga

Chodziłem na 2 psychoterapie i rzeczywiście mi pomogły w wielu sprawach (zrobiłem mega progresy) oprócz w jednej. Dalej brak motywacji, jakiejkolwiek samodyscypliny i siły do działania. Jedyna rada to obniżanie poprzeczki i metody małych kroków. "dzisiaj niech pan popracuje tylko 20minut i tak przez cały tydzień codziennie, za tydzień 30 i zwiększac" Nie do końca działa bo zawsze dojdę do jakiegoś etapu i potem zaczynam od początku. Nie jestem w stanie przepracować więcej niż 3h dziennie. Czasem nie robię nic. Chyba potrzebuję iść do jakiegoś kołcza a nie terapeuty.. Nie wiem, nie mam pomysłu. Może się nie nadaję i jestem po prostu śmierdzącym leniem

Gdybym nie miał pracy, która pozwala na odkładanie wszystkiego to bym jadł kamienie. Ale co z tego, że mam takie warunki jak na dłuższą metę nie da się żyć..

#depresja #motywacja #przegryw #smutnazaba
coolcooly22 - Chodziłem na 2 psychoterapie i rzeczywiście mi pomogły w wielu sprawach...

źródło: comment_1671030337bELjXGllj26Mk87V2o8IHn.jpg

Pobierz
  • 6
@coolcooly22:

Dalej brak motywacji, jakiejkolwiek samodyscypliny i siły do działania. Jedyna rada to obniżanie poprzeczki i metody małych kroków. "dzisiaj niech pan popracuje tylko 20minut i tak przez cały tydzień codziennie, za tydzień 30 i zwiększac"


U mnie to samo. Też zrobiłem progres w innych sprawach ale tutaj leżę i tylko metoda małych kroków pomaga.