Wpis z mikrobloga

1/2 zamówionych Amouage dotarła. Wszystkie made in Oman. Black iris i imitation są z początku 2021r.

Honour niby z lutego 2020 r., ale zastanawiam się czy jest on legitny. Na etykiecie jest info że to made in oman, ale batch jest chyba w formacie angielskim - WMA20370-1.
Przynajmniej ja widywałem takie wyłącznie na flachach made in UK. Znajdzie się jakiś znawca którym rozwieje albo potwierdzi moje obawy?
#perfumy
Pan_Beniowski - 1/2 zamówionych Amouage dotarła. Wszystkie made in Oman. Black iris i...

źródło: comment_1671444925b9ts14XFGE9myDSjWxcetW.jpg

Pobierz
  • 38
@Pietruchoowy: DHL z pobraniem. Zamówiony o 17.58, bo wcześniejsze zamówienie anulowalem i dorzucilem jeszcze jedno flakon. Trzy flachy które brałem w oddzielnych zamówieniach parę minut po 18 czekają na wysyłkę, z tego jedna została spakowana dopiero dzisiaj.

@testowy_test: już poszedł strzał z imitation. W otwarciu pachnie trochę jak pomadka a trochę jak damski dezodorant. Chłopcom irysowcom powinien podejść. 700zl bym za to nie dał, ale przy tej cenie zostawię w
Beach Hut wysłany do punktu odbioru, Interlude Black Iris i Epica nadal pakują. Jestem spokojniejszy, bo na Beach Hucie najbardziej mi zależało, dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)