Wpis z mikrobloga

o super to już nie jeden tylko dwa dowody anegdotyczne xd

n0rmicka odklejka at its finest


@Chodtok: Cały wasz tag to jest jeden wielki dowód i to już nie anegdotyczny. Ja po prostu przytoczyłam informację, że dla was najważniejszym, to jest nie robić ze sobą nic i krzyczeć "akceptujcie mnie". Przykro mi, ale to życzeniowe podejście i większość będzie mieć realnie w dupie kim jesteście, jak nie potraficie nawet ubrać się
No dalej, kontynuuj z wymówkami świadczącym o tym, że nie chce ci się nawet zadbać o siebie.


jjbie ty właśnie literalnie nieironicznie bronisz wyśmiewania czyjegoś wyglądu i łączenia go z (baaardzo negatywnymi w tym przypadku) cechami charakteru (ʘʘ)
a potem jak gdyby nigdy nic pójdziesz radośnie głosić że wygląd nie jest najważniejszy liczy się charakter bla bla bla xdd

jak nie potraficie nawet ubrać się jak człowiek


XDDDDDDD
Jest. To wszystko zostało przebadane.


@kamil150794: no to czekam na dowód. Na razie dostałem tylko wpis z gównobloga, a nie poważną publikację naukową xD Do tego nawet ten idiotyczny blog nie pokazuje na wykresach tego o czym mówicie
@Dakkar: po 1. manipulujesz, bo trzeba ten wykres czytac w kontekście tego następnego, który pokazuje do kogo w rzeczywistości piszą. Po 2. to gówno to nie jest publikacja naukowa, wiarygodnośc jest bliska zeru
Ale jaki wy dowód chcecie? Czy jest ktoś, komu będzie podobał się zakolak, a nie model jak z reklamy?


@kamil150794: Dowody na redpilowe/blackpilowe brednie. To, że ładni ludzie mają wieksze powodzenie i sukcesy to oczywistość i dotyczy to obu płci. Tego nikt nie neguje, ale pilowcy dorabiają sobie do tego całą ideologię i często wygadują bzdury. Z resztą napisałem powyżej, o którą konkretnie rzecz teraz pytam.